Playlisty Akce
Reklama

R Ronnie Radke biografie

Biografie

Ronald Joseph Radke se narodil 15. prosince 1983 v Las Vegas v Nevadě jako jeden ze tří synů Russella Radkeho. Jeho matka brala drogy a chyběla tak v jeho dětství, což u něj, dle vlastních slov, způsobilo nedostatek respektu vůči ženám.

Ve svých prvních kapelách, které zakládal během vysoké školy, se naučil hrát na piáno a kytaru. Svou první kapelu založil s kamarádem Mitchem, v této době utekl z domu a nějakou dobu žil u Mitchovy matky. Po nějaké době se vrátil za otcem a do školy, z které byl vyloučen. Pro rozhovor v Alternative Press řekl: "Z nějakého důvodu jsem nedokázal udržet pozornost, snil jsem o všem možném, ale ne o tom co jsem měl dělat."

Druhá kapela se jmenovala Lefty. Na talentové soutěži se potkal s Maxem Greenem, se kterým založil kapelu True Story, se kterou nahrál demo "This Is Not the End". V té době Ronnie začal screamovat po vzoru Thrice a pomalu se dostával ke zpěvu, což vedlo k založení Escape the Fate.

V kapele působil do roku 2008, kdy byl odsouzen k dvouletému vězení pro ublížení na zdraví po zúčastnění se hádky v Los Angeles, která vyústila ve střelbu po osmnáctiletém Michaelu Cookovi. Během pobytu za mřížemi vznikla kapela From Behind These Walls, která byla z důvodu copyrightu nucena změnit název na Falling in Reverse. V roce 2009 vzniklo první demo obsahující čtyři písně.

31. května 2013 si Radke založil vlastní YouTube kanál a zveřejnil píseň Fair-Weather Fans, kterou věnoval všem lidem, kteří v něj nevěří. 1. června zveřejnil druhou, What Up Earth?.

V třetí části rozhovoru pro Alternative Press Ronnie prozradil, že pracuje na rap mixtapeu za produkce Charlese Massabo, na které se objeví i známí rapeři a bude v prosinci volně ke stažení. První píseň, Blacklist, byla na YouTube zveřejněna 5. července 2013. Mixtape dostal jméno Watch Me.

Osobní život


Ze vztahu s modelkou Crissy Henderson má Ronnie dceru. Jednu dobu byl s modelkou zasnouben, ale vztah v roce 2013 skončil pro jeho nevěru.

Od konce roku 2018 randí se Saraya Bevis, známou jako bývalou WWE wrestlerka Paige, která se objevila i ve videoklipu k nové verzi písně I'm not a Vampire kapely Falling in Reverse.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

25.04.2021 - 18:10 DevilDan přidal 187 znaků
22.07.2019 - 23:55 DevilDan přidal 2038 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.