Playlisty Kecárna
Reklama

P Pussy Riot Zajímavosti

I Can't Breathe

  • První anglická písnička od Pussy Riot věnovaná na počest Erica Garnera, obsahuje jeho slova která říkal před svou smrtí než ho policisté v USA v při zásahu na ulici udusili. Také je pro všechny kteří jsou obětmi státního teroru po celém světě, zejména v Rusku a USA. Masha a Nadya se nechávají ve videoklipu symbolicky pohřbít v ruských policejních uniformách, které se používají při demonstracích v Rusku. (noirre)

Punk modlitba (Богородица, Путина прогони)

  • Skupina předvedla svou "Punkovou modlitbu" nejdříve v Bogojavlenském chrámu, o dva dny později v Katedrále Krista Spasitele. Z akcí byly pořízeny videozáznamy, které byly doplněny o hudbu a celý text, čímž vznikl videoklip k této písni. Za výtržnictví v pravoslavném chrámu byly členky Marija Aljochinová a Naděžda Tolokonnikovová odsouzeny k dvěma letům vězení, třetí ze souzených feministek Jekatěrina Samucevičová nakonec vyvázla jen s podmínkou. (Azazel-Andel)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.