Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

H Pavol Habera Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

  • Studoval ekonomii, ale profesionálně se věnuje hudbě. Kariéru začínal v kapele Avion, od roku 1988 hraje s martinskou skupinou Team, která až po jeho příchodě zaznamenala větší úspěch. V roce 1992 se současně vydal na sólovou dráhu. (DevilDan)
  • Pavol Habera žil 4 roky ve USA, momentálně bydlí v Praze. Hraje v muzikálu Tři mušketýři v pražském divadle Broadway. Jeho partnerkou je česká topmodelka Daniela Peštová, se kterou má dceru Elu a syna Paula Henryho. (DevilDan)
  • Pavol Habera byl členem poroty soutěže Slovensko hľadá SuperStar 1,2 a 3, kde působil v úloze „zlého“ muže. Byl také členem poroty Česko Slovenské SuperStar 1 a 2. (DevilDan)
  • Je známý především jako zpěvák, působí však i jako skladatel. Složil například hudbu k hitu Karla Gotta Když muž se ženou snídá a píše hudbu k většině svých sólových alb a alb TEAMu. Z jeho dílny je i píseň Kým vieš snívať, hymna soutěže slovenské SuperStar 1, So mnou vždy môžeš rátať - hymna Superstar 2, Dotkni sa hviezd - hymna Superstar 3 a Pribeh Nekončí - hymna Československé Superstar 1 . V roce 1991 vyhrál Zlatého slavíka. (DevilDan)

Jediná

  • Píseň z muzikálu Tři mušketýři (DevilDan)

Mama Kami ft. Ibrahim Maiga

  • Píseň se objevila ve filmu Fontána pre Zuzanu 2, kde si Pavol Habera zahrál. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.