Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

P Papa Roach Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

 • Formování skupiny Papa Roach započalo v lednu roku 1993, když se zpěvák Jacoby Shaddix a bubeník Dave Buckner sešli na fotbalovém hřišti ve Vacaville High School. Po skončení zápasu se pustili do dlouhé diskuse o hudbě a rozhodli se založit kapelu. Později se k nim připojil trombonista Ben Luther a basák Will James (DevilDan)
 • Společně se dohodli, že vstoupí do školní hudební soutěže, kde vystoupili s cover verzí písně „Fire" od Jimmyho Hendrixe, avšak soutěž se jim nepodařilo vyhrát. V březnu 1993 byl trombonista Ben Luther nahrazen kytaristou Jerrym Hortonem z blízké Vanden High School. (DevilDan)
 • Název Papa Roach pochází od Shaddixova nevlastního dědy, Howarda Wiliama Roatche, kterému se přezdívalo Papa Roach. Roatch v roce 2006 spáchal sebevraždu a kapela mu vzdala hold v desce The Paramour Sessions a při živém hraní písně „Roses on My Grave". (DevilDan)
 • 12. září 2006 vydali Papa Roach své čtvrté studiové album nazvané The Paramour Sessions. Kapela si vybrala tento název vzhledem k tomu, že album bylo nahráváno v Paramour Mansion (Hollywood). Papa Roach nahrávali desku na tomto místě díky radě členům skupiny Slipknot, kteří nahrávali album Vol. 3: (The Subliminal Verses) v podobném prostředí. (DevilDan)
 • 28. ledna 2008 Shaddix informoval o konečném odchodu Davea Brucknera od skupiny na Papa Roach Myspace. Tvrdil, že Bruckner se stále snaží dát svůj život zpátky dohromady. Přestože od kapely odešel její dlouholetý člen, Papa Roach se brzy odebrali do Paramour Mansion za účelem nahrání nového alba. Tony Palermo se nakonec stal novým členem skupiny a připojil se k ní při tvorbě zmíněné desky. (DevilDan)
 • V roce 2010 se bývalý label kapely, Interscope Records, rozhodl vydat největší hity Papa Roach pod názvem ...To Be Loved: The Best of Papa Roach. Skupina ovšem odrazovala své fandy od nákupu desky, protože z ní nebude mít žádný zisk. (DevilDan)
 • Na jejich prvních dvou albech, Old Friends From Young Years (1997) a Infest (2000), Papa Roach hráli hudbu ovlivněnou nu-metalem a rapcorem. S vydáním Lovehatetragedy (2002) se začala jejich hudba osvobozovat od rapových prvků a začali se se svou hudbou přesouvat do alternative metalu a hard rocku (vyjma písní „Anxiety", kterou nahráli spolu s Black Eyed Peas, a „She Loves Me Not").  (DevilDan)
 • Na Getting Away with Murder se zase prosadil vliv alternative rocku. The Paramour Sessions obsahuje prvky jak starých nahrávek od Papa Roach (např. singl „...To Be Loved"), tak i zjemnělý zvuk alternative rocku. Metamorphosis (jak již název napovídá) obsahuje trochu odlišnou hudbu než předešlé desky od Papa Roach, jak Shaddix sdělil: „Je to rychlejší a tvrdší materiál" než hudba na posledních dvou CD. (DevilDan)
 • Frontman Papa Roach, Jacoby Shaddix, řekl v interview pro Dallas Music Guide, že jejich kapela již nepoužívá rapový vokály v hudbě: „… rapování už je pryč! Necítím, že bych rapoval. Už jsem se přes to dostal… já chci být rocker. To je to, co jsem chtěl být, když jsem byl malej kluk.“ (DevilDan)

Before I Die

 • Něco málo o významu písně před nedávnem prozradil sám frontman kapely, Jacoby Shaddix: "Během psaní této písně jsem se cítil, jako kdybych vše co mám, najednou ztratil a zůstal úplně sám. Najednou mi ale bylo vše jasné a já si uvědomil, na čem mi opravdu záleží..." (DevilDan)
 • Ve videu Jacoby Shaddix oživil své momenty, které vedly k sebevraždě, zobrazující závislost na alkoholu. Jacoby hodlá spáchat sebevraždu, protože se nemůže vypořádat s alkoholismem a manželskými problémy. K tomuto řekl: "Sebevražda je nejvíce sobecký čin. Tak jsem se rozhodl, že musím snášet bolet, kterou jsem prožíl a napsat o tom alespoň píseň" (DevilDan)
 • V té době byl Shaddix doslova na dně - měl dlouholeté problémy s alkoholem a jeho žena, se kterou byl už skoro 20 let, se ho rozhodla opustit. "Jel jsem do Sausalita, abych se tam pověsil. ... Pití, můj životní styl, ženská, se kterou jsem byl od svých 16ti - nikdy jsem nebyl tak na dně. Chtěl jsem to prostě ukončit." (DevilDan)
 • Když prý ale seděl v hotelovém pokoji a připravoval se, že si vezme život, tak si uvědomil, že by "nesnesl tu bolest posledního telefonátu s rodinou". Shaddix k tomu dodal: “Sebevražda je hrozně sobecký čin. Rozhodl jsem se, že tu bolest překonám. Napsal jsem o tom raději song.” Ale dost dlouho mu trvalo, než byl schopen vzít text k tomuhle songu do studia a nahrát singl Before I Die.  (DevilDan)

Between Angels And Insects

 • Píseň je o chamtivosti a o tom, že peníze neřeší žádné problémy. V jednom rozhovoru Tobin Esperance prozradil, že si vzali inspiraci z filmu "Fight Club": "Jedna část textu je inspirovaná rozhovorem, který měl Brad Pitt s Edwardem Nortonem v letadle." (DevilDan)
 • Esperance odkazuje na část "Working jobs that you hate, for that shit you don't need," která je převzata přímo z filmu. "V té době Jacoby hodně četl knihy. Do textu jsem dali svůj vlasní význam." (DevilDan)
 • Název písně se v textu neobjeví. Implikace je v tom, že lidé jsou pořád někde mezi primitivním a božským. Pátrají po základních touhách jako je majetek, který je přivádí blíž k hmyzu a oddaluje od andělů. (DevilDan)
 • Joseph Kahn, natočil k písni video, ve které je nezapomenutelná scéna, kdy se švábi plazí z Jacobyho úst. Stejně jako text, i video si bere inspiraci z "Klubu rváčů" ve speciálním efektu kamery, která prolézá skrze členy.  (DevilDan)

Blood Brothers

 • Song „Blood Brothers" byl také použit ve velmi populární video hře 'Tony Hawks Pro Skater 2'. (DevilDan)

Broken As Me

 • Jacoby Shaddix vysvětlil význam písně na Loudwire: "Je to o odpuštění," řekl "když nechceš odpustit, ale víš, že jde o to nejlepší, co můžeš udělat." (DevilDan)

Broken Home

 • Video se vychází z dětství Jacoby Shaddixe, s kapelou se v domě střídají přerušené s flashbacky z dětství, od narození až po dospívání, především se zaměřením na matčin a otcův rozpadající se vztah. (DevilDan)
 • To znamená, že jeho otec je alkoholik , který zneužívá slovně i fyzicky (jedna scéna dokonce ukazuje jeho příchod domů, kdy zřejmě znásilnil Jacobyho matku), a snímky blikají mezi dobou relativního klidu a zneužívání. Otec nakonec odejde z domu, což matka neunese. Na konci písně, kapela doslova rozbije dům, ničí interiér i nástroje.. (DevilDan)
 • Shaddix vybral téma rozvodu pro text z důvodu, že všichni členové mají s rozvodem nějakou zkušenost a hodně dětí s tímto bojuje.  (DevilDan)

Burn

 • Shaddix prozradil, že jde o píseň na rozloučenou s jejich nahrávací společností Geffen/Interscope. "V tomto oboru je mnoho dvojitých tváří a sraček. Neměli jsme s nimi dobré ukončení. Vydali album největších hitů proti naší vůli. Dluží nám dost velký balík a nechtějí nám ho dát," (DevilDan)

Carry Me

 • 4. dubna 2009 řekl Shaddix časopisu Kerrang!, že je velmi duchovní bytostí. "Vždy se snažím duševně růst," dodal. "Píseň je o mém boji mezi použití Boha jako nadpozemské síly a použití drog a alkoholu," (DevilDan)

Decompression Period

 • Píseň byla napsána během touru na Ozzfestu 2001. Použili nahrávací autobus k nahrání skladby v pauzách touru. Jednalo se o tlak, který během cestování přišel. (DevilDan)

Devil

 • Píseň je o boji s pokušením. "Vím, že v mém životě bude vždy pokušení," řekl Shaddix. "Pokud budu věrný, přijde odměna. Když si lehnu do postele vedle svého života, mé srdce nebuší milionem mil za hodinu. To je svoboda. Když můžu přijít domů a podívat se rodině a dětem do tváře a nemám, co schovávat. To je svoboda," (DevilDan)
 • "Byl jsem mezi světlem a tmou po celá léta," pokračuje Shaddix. "Nemusím už lhát nebo spouštět tyhle hry. Ďábel k tobě může přijít v jakékoliv podobě. Je to boj. Pokušení je pravé. Jdu ven v tomto světě, udělat to nejlepší, co můžu a pokusit se pomoci, co nejvíce lidem. Když jsem se dostal od sebe, našel jsem svobodu." (DevilDan)

Even If I Could

 • Píseň se objevila na soundtracku k filmu Avengers 2012 (DevilDan)

Face Everything and Rise

 • "Uvnitř zoufalé hudby, kterou píšeme je samozřejmě prvek naděje a já si myslím, že je tu vždycky klíč, to důležité, co děláme je mít vždy ten prvek naděje a ten je přichycen v celé skladbě" prozradil o písni Jacoby označujíc ji i za nejpozitivnější skladbu z alba (DevilDan)
 • "Jacoby napsal F.E.A.R. sprejem na zeď studia," směje se basák Tobin Esperance. "Když jsme začali nahrávat, tvářil se jako kdyby měl všude po stěně zavěšené papírky, kam může psát své myšlenky. Tím skončilo psaní po zdech." (DevilDan)
 • "Strach je něco, čemu čelím každý den," přiznal Shaddix. "Je to o přijímání negativního a měnění ho na pozitivní. Když vidíš na to slovo, vypadá jako "Fear", ale když se podíváš hlouběji, je to "Face Everything And Rise." (DevilDan)
 • Pro Loudwire prozradil Shaddix význam písně: "Je to o stupňování problémů," řekl "a propojení s mým Bohem a projití všemi těmi věcmi." (DevilDan)
 • Epické post-apokalyptické video zobrazuje frontmana vyslýchaného zamaskovanými muži než odvážně vystoupí a čelí zastřelení. S konceptem přišel sám Shaddix a také jej spolurežíroval.  (DevilDan)

Falling Apart

 • Jacoby písni říká "Callout to God." V rozhovoru vysvětlil, že je to hodně duchovní píseň a že "Bůh" je jednoduše jeho pojmenování pro vyšší moc: "Vidím Boha v hudbě, vidím ho v lidech, vidím ho tady na světě, takže se na svět dívám jinou perspektivou. Nesnažím se kázat nebo něco takového, jen mluvím o své zkušenosti, síle a naději." (DevilDan)
 • Basista Tobin Esperance vysvětluje význam písně: "Miluju ten text. Je o snaze najít něco, co tě může udržet silným, hnát tě dopředu a být světlem v tvém životě. Je tu hodně zlých sraček, které můžou vyhrát, ale ty tomu nesmíš propadnout." (DevilDan)

Getting Away With Murder

 • Jacoby Shaddix řekl, že chtěl video udělat "politické a sexy". (DevilDan)
 • V úvodních dvaceti sekundách, jsou všichni členové kapely ukázáni jako pracovníci na burze.. (DevilDan)

Gravity (ft. Maria Brink)

 • Po mnoha letech se Shaddix vrací ke svému rappujícímu alter egu - Coby Dick. Videoklip pojednává o nefungujícím vztahu. Jacoby v rozhovoru prozradil, že inspirací pro tuto píseň byla jeho žena. "Ona je moje gravitace, která mě táhne směrem nahoru." (DevilDan)
 • Píseň je o věcech, co tě táhnou zpět do reality, udržují tě při zemi, kam patříš (DevilDan)
 • Shaddixovy rýmy otevírají jeho vztah s manželkou Kelly: "Dal jsem tam všechno," řekl. "Mluvil jsem s manželkou o tomhle songu a řekl jsem jí, že chci mluvit o temnotě našeho manželství v hlubokém smyslu. Tohle byl nástroj síly, který ukázal čím vším jsme si prošli a jak jsme se oba stali lepšími lidmi, co stál ví, jak se milovat. Miluje ten song," (DevilDan)
 • Pro Shaddixe jde o nejosobnější píseň na albu a doufá, že páry, co prochází podobným bojem, si uvědomí, že mají šanci dostat se skrze to díky tomu, jak dlouho se milují. (DevilDan)
 • Video režíroval Ezio Lucido a filmovalo se v Kalifornii v divadle DeVille. (DevilDan)
 • "Jsou tu záběry znázorňující gravitaci. Chtěli jsme znázornit vesmír, ale ne doslova a myslím, že jsme to dokázali," řekl Lucido časopisu Billboard. "150 zavěšených žárovek po divadle bylo nejlepší kulisou." (DevilDan)
 • "Také jsme ve videu chtěli mít náhodné snímky ...jako srdce v Jacobyho rukách na konci. Myslím, že některá tajemství videa byla dobře doplněna," pokračuje režisér. (DevilDan)

Heridas

 • Španělská verze songu Scars, která se objevila na mexické edici alba The Paramour Sessions (DevilDan)

Hollywood Whore

 • Tobin Esperance řekl, že napsal píseň o znechucení životním stylem Hollywoodu: "Je to song o tom, co se děje v médiích, o hvězdách jako je Paris Hilton a jak je každý posedlý těmito lidmi a ani neví proč. Jsou to vzory pro mladé lidi, víte, co tím myslím? A to je moje znechucení, o kterém píšu v této písni." (DevilDan)
 • Jacoby popisuje: "Zkurveně bohaté, populární, hubený krávy, kterými je svět posedlý. Tohle dává asymetrické vnímání lidem. Holky si myslí, že musí být hubené, což je pravidlo, protože vidí tyhle děvky v časopisech, vážící 98 liber! Málokdo ví, že jsou na hollywoodské "šál a blití" dietě (bulimie). Tak hrozně nenávidím tyhle kecy, tak falešné." (DevilDan)

I Almost Told You That I Loved You

 • Video se nachází v nevěstinci naplněném striptérkami s kapelou hrající v jeho středu. Scény jsou na mnoha místech plní sexuálních aktů. K dispozici jsou tři verze: jeden pro veřejnost (bez bičování Jacoby Shaddixe jeho manželkou), cenzurované a necenzurované. Na konci videa, dívka políbí jinou dívka snažící se uniknout a upustí prsten, který má na vnitřní straně "I Love You". (DevilDan)
 • Jacoby prozradil, že seděl ve studiu a vedl rozhovor s dobrým přítelem Mattem Zaneem, producentem a režisérem porna. "Vyprávěl mi o tom, že pozval ven jednu z jeho holek, šukal jí a pak mi říká 'Jacoby, chtěl jsem ti říct, že ta kočka byla tak dobrá, že jsem jí málem řekl, že jí miluju' a já se podíval na producenta a říkám 'Teď to bude kurva song!'" (DevilDan)

Kick In TheTeeth

 • Shaddix vysvětluje: "Tahle píseň v podstatě říká 'Co tě nezabije, to tě posílí'. Nezáleží na tom, jak se život ztíží nebo kolik klacků ti hodí pod nohy, budeš v pohodě. Musíš tím projít. Píseň je o hodně mých osobních otázkách a o tom, čím kapela během let prošla." (DevilDan)

Last Resort

 • V hudebním videu, kapela hraje na tanečním parketu obklopena fanoušky. Během videa, kamera přiblíží několik fanoušků z okolí jeviště a zobrazí je v depresi. Video je primárně určeno pro zobrazení tajných životů, které daní lidé měli, a že lidé nemusí vypadat v depresi, i když stále jsou.... (DevilDan)
 • Rádia hrají upravenou verzi, kvůli větě "Don't give a fuck if I cut my arm bleeding" (Just-Tyna)
 • Tobin Esperance prozradil, že píseň složil na klavíru. "Psal jsem tenhle píseň na klavíru - opravdu, "Last Resort" se všemi svými riffy a melodiemi vznikla na klavíru" Dodává "Hrál jsem na klavír melodii a přišel za mnou Jacoby, přidali jsme typické hip hopové funky a punkový refrén a vznikl tenhle song. Pak se přidal jeho text a píseň se přeměnila v to čím je teď." (DevilDan)
 • Slyšíte v písni vliv hiphopu? Esperance říká, že v době psaní téhle písně poslouchali věci jako Wu-Tang Clan a Fugees. Ispiroval ho téže hiphop severního pobřeží. "Vzorkovali jsme klasickou hudbu za jednoduchým kapesním groovem," řekl Tobin. (DevilDan)
 • V roce 2015 Jacoby píseň popsal jako "volání o pomoc". Byl napsán pro dobrého přítele kapely, ale nový význam získal v roce 2012, když Shaddix spadl do zoufalství, začal hodně pít a byl odloučen od své manželky Kelly. Shaddix k tomu řekl: "Našel jsem se v tomhle místě, kde je napsáno 'I can't go on this way. I can't do it anymore.'" (DevilDan)

Leader Of The Broken Hearts

 • Basák Tobin Esperance zavzpomínal na Altsounds.com: "Text s hudbou šly dohromady jen co Jacoby začal zpívat. Textově byl v bodě, kdy měl zlomené srdce ze všeho, co se dělo s manželkou, ale zároveň byl na cestách a měl všechny fandy, co přichází a říkají "Tenhle song mě zachránil, tvoje texty pro mě hodně znamenají!"Myslím, že jeho sentiment s touto písní je o tom, že všechny lidi vzal a mluví k nim." (DevilDan)
 • Shaddix zmínil, že text je inspirován rozvodem s jeho středoškolskou láskou Kelly.  (DevilDan)

Lifeline

 • Tobin Esperance v jednom rozhovoru řekl: "'Lifeline' byla inspirována špatnou ekonomikou. Je to o bojích, kterými všichni přichází stejně jako ekonomikou, když ztrácí práci. Tam odkud pocházíme je hodně bezdomovců, takže se nás to dost dotýká." (DevilDan)
 • Původní název písně byl "Hanging On". Název byl změněn, protože Shaddix změnil slova v refrénu. (DevilDan)
 • Hudební video bylo natočeno na Long Beach v Kalifornii a režíroval ho Chris Sims. (DevilDan)

Love Me Till It Hurts

 • Tuto emocionální baladu Jacoby zpívá o své lásce ke své ženě Kelly. "Vždy jsem psal o lásce v jiném slova smylu, protože mám vztah s Kelly. Je to bolestivé, protože jsme na sebe tvrdí. Něco na téhle dámě je. Vzájemně se milujeme. I když se věci v našem vztahu zvrtnou, ustojíme to. Jsme tu pro sebe." (DevilDan)

Never Have To Say Goodbye

 • Shaddix prozradil něco o písni pro Loudwire: "Je to o mém dobrém příteli, který před pár lety opustil," řekl. "Nikdy jsem mu nepoděkoval, on byl ten, kdo mi opravdu pomohl, když jsem byl dně. Pomohl mi očistit život a když jsme se odloučili, začal jsem znovu žít ten špatný život. Vždy jsem měl tuhle díru v srdci, proto jsem se o tom rozhodl napsat píseň." (DevilDan)

No Matter What

 • Nákladné video představuje kapelu jako čtveřici gangsterů, kteří se zabarikádují v opuštěném stavení, a ač obklíčení policejním sborem, nakonec si prostřílejí cestu ven a z místa ujedou policejním vozem. Když už to vypadá, že se jim vše povedlo, máme tady docela překvapivé finále. (DevilDan)
 • Shaddix cituje svou manželku Kelly: "Vždy píšeš o těžkých časech. Podívej se na náš společný život, čím jsme si prošli a pořád stojíme. Proč nenapíšeš song o tom?" "Takže jsem to udělalm" vysvětluje časopisu Billboard.  (DevilDan)

No Matter What (acoustic)

 • Video zachycuje dvě děti (chlapce hraje Shaddixův syn Jagger), které spolu tančí a postupně prochází společně životem od mladí až po stáří. Vše za doprovu kapely v oblecích hrajících na večírku. (DevilDan)

One Track Mind

 • Klip Papa Roach natočili veskrze fanoušci, kteří si před koncertem rozebrali nabízené videokamery a použili je právě v průběhu této skladby. (DevilDan)

Periscope (feat. Skylar Grey)

 • "Chtěli jsme na album pozvat ženskou zpěvačku, na minulém byla Maria Brink, ale nechtěl jít a vzít si další rockovou kočku, chtěl jsem pracovat s někým, kdo je mimo tuhle škatulku a jiný, a tomu právě fandím. Pár let jsem Skylar poslouchal a byla na pár skvělých kouscích - pracovala s Dre, Eminemem, Fort Minor, ale je tak trochu indie, alternativní, popová a je na téhle scéně důvěryhodná a má skvělý hlas, jsem její velký fanda," Shaddix pro rádio Q103. (DevilDan)
 • Video režírovali The Uprising Creative, kteří řekli, že inspiraci našli ve snaze vytvořit něco "náladového, odlišný pohled na kapelu díky zkoumání světla - zkoumání barvy skrz světlo, projekce a dynamických výkonů". (DevilDan)
 • Shaddix k videu dodal: "Část, která se mi zdá hodně smysluplná, je ta, kdy jsem se Skylar v jednom záběru a přitom nejsme vzájemně zúčastnění." Skylar dodává: "Představuje to 'odpojení' mezi dvěma lidmi, což je to, co popisuje text. Milujete někoho z dálky a nemůžete na něj dosáhnout." (DevilDan)

Scars

 • Video vypráví příběh přítelkyně Jacoby Shaddixe, kterou hraje Taylor Colea, která se příliš často opíjí. Jednoho dne nechtěně zapaluje dům díky spadlé svíčce a odchází. Po návratu vidí, co se stalo a uvědomuje si, co udělala. Kapela hraje ve spálených pozůstatcích domu. Video režíroval Motion Theory.. (DevilDan)
 • Zcela odlišná je první verze videa, černo-bílé a zcela fiktivní a nereálné. V této verzi měla kapela porazit dívku vypadající jako čarodějnice. Kapela však nebyla s videem spokojená a skončila s natáčením.. (DevilDan)
 • Jacoby Shaddix řekl, že jde o jednu z písní, která nejvíc odhaluje část jeho života. Vždy měl sklony k alkoholismu a sebedestrukci a tato píseň je adresována jeho ženě Kelly, s kterou se oženil v roce 1997 a po celou dobu manželství bojoval se svými démony, kteří působili zmatek v jejich vztahu. Vždy se přes to dostali, ale někdy má pocit, že musí jít dál kvůli sobě i ní. (DevilDan)
 • Vylévání srdce není pro textaře snadné, ale pro Jacobyho je to nezbytná součást hojení a způsob, jak se spojit s fanoušky. V rozhovoru v roce 2015 řekl: "Čím víc to rozebírám a čím víc odhaluji tím víc si tím procházím, tím silnější je spojení s fanoušky a 'Scars' je jednou z těchto písní." (DevilDan)
 • První verzi videa režíroval Steve Murashige a těžce se opřel o počítačem vygenerované efekty a kompozici. Tento klip se ukázal být moc "uměleckým", takže se vytvořil jiný klip, který se tentokrát vyhýbal efektům. Jde o hraní prokládané záběry kapely společně se scénami z domácnosti Jacobyho a herečky Taylor Cole." (DevilDan)

She Loves Me Not

 • Ve videu kapela hraje v zábavním parku, kde jsou lidé používáni jako sociální oblast. Většinou jde o zářezy lidí v parku, kteří demolují, bojují atd. Celé video režíroval David Meyers. Jedná se o jediné video kde má frontman Jacoby Shaddix blond vlasy (DevilDan)
 • Zpěvák Jacoby Shaddix, dříve známý jako Coby Dick, napsal tuto píseň o svém bouřlivém vztahu s manželkou Kelly. Zjistil, že je hodně těžké zvládat rodinu i kapelu, což si nese svou daň. (DevilDan)

Skeletons

 • "Tohle vychází z tajemství," řekl Shaddix pro Artist Direct. "Jsi stejně zvrácený jako tvá tajemství. Když žiju temný život, mám tendenci umlčet lidi a vybudovat zeĎ mezi mnou a tím co se natahuje venku. Když mě zavolají, já jim neodpovím. Když mi není dobře, izoluju se. Buduju kolem sebe zeď. Ocitám se v tomto vězení, což není zdravé místo. V izolaci nacházím útěchu, ale je dysfunkční." (DevilDan)
 • "Musím si uvědomit, že všichni máme své problémy, kostlivce a tajemství," pokračuje Shaddix. "Vždycky hledám svobodu, když vše nesu sám a všude je temnota. Pokud budu mít dost síly, abych prorazil tu zeď a byl upřímný, mohu být součástí." (DevilDan)

SOS

 • Song byl zveřejněn na britské verzi alba The Paramour Sessions (DevilDan)

Still Swingin'

 • Videoklip, kombinuje hrající kapelu s čerstvě postapokalyptickým dějem v současném New Yorku, kde přeživší blonďatý chlapík (možná symbolizující anděla) vybavený některými nadpřirozenými schopnostmi musí čelit krvelačným zombie. (DevilDan)
 • Album "The Connection" bylo produkováno Jamesem Michaelem a Johnem Feldmannem. Podle slov zpěváka Jacoby Shaddixe byla píseň napsána když ho opustila jeho žena a když znovu vystřízlivěl. "Měl jsem zlomené srdce a chtěl se zabít, a tak jsem psal písně a dostal se přes to," řekl. (DevilDan)
 • Videoklip k písni natočil režisér David Brodsky. Podle dodatečnému filmu "Behind the Scenes" to byl Shaddixův sedmiletý syn, kdo přišel s konceptem videa. (DevilDan)

...To Be Loved

 • Velký vliv na tuto píseň měli Mötley Crüe, kterými se Papa Roach inspirovali. (DevilDan)
 • Video natočil Kevin Kerslake. Natáčelo se na soukromém koncertě kapely v Park Plaza Hotelu v Los Angeles 3. srpna 2006. Pozvánka na akci byla zveřejněna na oficiálních stránkách a na MySpace. (DevilDan)

War Over Me

 • Jacoby Shaddix vysvětlil text pro Artist Direct: "Musel jsem jít do Las Vegas se svým brněním a ochranou. Stál jsem uprostřed dobrého a špatného, hříchu a spasení. Tyhle prvky mě táhly." (DevilDan)
 • "Opravdu, Vegas pro mě bylo ideálním místem nahrání tohoto záznamu, protože mě posílilo. Kdybych mohl jít ven po silnici a držet svůj život pohromadě a zůstat na cestě ve Vegas a bavit se, to je to. V tohle bláznivém světě." (DevilDan)

Where Did The Angels Go

 • Ve videu kapela hraje v opuštěném skladišti a díky velmi dynamické kameře má videoklip spád a šťávu. Rychlé prostřihy, rozostřené záběry a skvělá práce se světly dává videoklipu energii a spolu s rozdováděnou kapelou a ohnivými efekty je to opravdu dobré pokoukání. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.