Playlisty Akce
Reklama

Šestý měsíc

06.07.2023 01:34   |   DevilDan
Jsme vlastně v půl roku tohoto měsíce ...nebo spíše lehce za ...ale tak dítě snad nikdo nečekáme, komu bych jako nějak křivdil ...pokud ano, dejte do komentářů, pošlu přáníčko ...

Prostě jsme zas v takovém tom měsíci, kde se vše láme ...studenti mají za sebou školu/vysvědčení/zkoušky, zaměstnaní shání dovolené, lidi odlétají ...

Chci poděkovat za to, že se 23.
KaraokeTexty
června
povedl sraz ...pokud někdo z nováčků váháte, proč sem přispívat a být tu, určitě Vám LtRudy nebo Miku-Chan půjdou jako motivace, protože jsou to lidi, co taky netušili, že tu skončí pod "mou" vévodí :D jako admini.

Samozřejmě chci poděkovat i Roman59, který sice se chtěl dostavit, ale my víme, ostatní nemusí, ale i nadále dává svou hudbu, která sice asi neosloví miliony, ale pár fandů se najde a nepřestává a asi mu to dodává i dobrou náladu, což je to hlavní! To samé děkuji i Aleksovi, že přidal pár známých i méně známých interpretů, na které jsem holt neměl čas - párkrát jsem tě kluku proklínal, když jsem něco chtěl přidat a už to tam od tebe bylo ;) - ale zase je hezké, že web funguje i beze mě. Za to samé má "mínusové" body Esnajdr, co sice plnil všechny pokyny, ale taky párkrát přidal pár rap interpretů, co jsem měl v seznamu, ale jen tak dál hoši! :)

Do metalu se nefušuju, to víš, Stargazere, ale i tak vidím, občas jsi na černé listině jak ti nad tebou, co přidali známější kapely dřív než já :D ale chci, abys pokračoval i v recenzích atd.. Statisto, to samé, vážím si, i toho, že dáváte oba dva sílu sem přidávat. Já od rocku/metalu/hardrocku trochu ustupuju, holt nám chyběj admini pro hip-hop/rap/pop atd.. Takže budu rád, když se na Vás budu moci rád spolehnout.

Dále, náhradní termín je zatím +- na začátku září, platí jak pro adminy tak pro uživatele, prosím, neberte ho na 100%! Já sám nevím, ale mám lidi, co se furt chtějí sejít a já jim chci tu šanci dát.

Děkuji a snad jsem nikoho neurazil.

PS. samozřejmě velký dík patří i hlavnímu programátorovi, který holt i kromě viditelných změn pro všechny plní i mé požadavky a bugy, co zase zjednodušují práci Vám všem.DevilDan 19.7. v 14:06
zanzara: Určitě bude tento rok ještě jeden, o kterém budu včas informovat formou Novinky tu na hlavní straně
zanzara 18.7. v 13:54
Těším se, že Vám sraz vyšel! Chystal jsem se původně taky, ale konečně měl jsem tohoto měsíce takový fofr, že zájezd do Prahy nešlo už realizovat... Ale možná někdy příště. Tento sraz byl, myslím, skvělý nápad.
karaoketexty.cz 11.7. v 3:55
Sraz byl tentokrát sice v minimálním složení, ale i tak jsem z něj měl moc dobrý pocit, lidé na admin postech jsou naživo příjemní a normální lidé. Doufám, že se bude i nadále rozrůstat a příští srazy budou větší.
Děkuji DD za zorganizování nejen srazu, ale i pomoc s obsahem!
DevilDan 11.7. v 2:56
roman59: Hlavně chci, aby lidi věděli, že tenhle post není zadarmo - fakt nestačí být měsíc aktivní, abys měl admina - chce to pravidelnou aktivitu a fakt srdíčko v našem webu ...ale zase to není nedosažitelná funkce a určitě neodměněná, rád všechny pozveme na pivo nebo budou mít přístup jako první k novým velkým funkcím, testování atd. ...

A já nechci být za zlého diktátora, ale spíš toho "manažera", co vás někdy i pochválí a jindy holt zavalí úkoly ...tak to holt i v dobrovolné práci chodí ...ale zase chci, aby každý z vás viděl, že si všímám, co kdo dělá! Proto je tým delší dobu stabilní, protože každý si dělá svoje a je to nakonec dobrý pro web :) a o to nám všem jde ...

Jinak Jindru tu nerozebírám, protože jsme v častém kontaktu a doufám, že ví, že já si jeho práci vážím a že snad i vy, protože já tu jsem sice přes obsah a komunitu, ale naprogramuju tak velký ho... ...

Aleks: Děkuju :) ale nemyslím si, že já jsem ten pilíř, díky kterému tento prostor drží ...
Fotka
roman59 6.7. v 21:47
Otevřu web a čtu článerk a říkám si, že na to budu určitě reagovat. A ouha, dočtu článek i s příspvěky do konce a vidím, že vše bylo již dobře řečeno. Takže za mě dík oběma hlavním, bez nichž by to již dávno nebylo, adminům, kteří v rámci svých možností a času se tomuto webu věnují, všem kteří mi tak usilovně a dobře překládají a i ostatním, kteří svou aktivitou pomáhají v rozšiřování databáze. Ostatní se doufám časem přidají k naší komunitě - jen větší houšť.
Aleks 6.7. v 13:05
Děkuju za zmínku a i velmi pěkný článek, je to radost číst! :-) A hlavní dík i za to, kolik času a energie samotnému webu věnuješ, bez tebe bychom možná o tento krásný prostor přišli a to by byla velká škoda. :-)
DevilDan 6.7. v 7:25
Statista: Díky ale pohromadě to tu určitě drží víc elementů :)
DevilDan 6.7. v 7:24
stargazer: Corp kéž by
stargazer 6.7. v 7:14
na hip hop by se hodil corp :D
Statista 6.7. v 2:39
Rado se stalo a bude dit dal :) ale myslim, ze je na miste podekovat i tobe, DD, ze to tady drzis pohromade. Nebylo by to tu bez tebe ono. Jen tak dal.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.