Playlisty Akce
Reklama

Co nejvíce poslouchají návštěvníci karaoketexty?

16.01.2023 13:16   |   Aleks
Každý týden si můžete prohlédnout stovku nejnavštěvovanějších písní. Po vánoční sezóně, kdy žebříček opanovaly hlavně koledy a populární písničky o pohodě, klidu, purpuře a kostech v krku, se žebříček vrací do své klasické podoby.
KaraokeTexty
Podívali jsme se, které písničky aktuálně ze začátku nového roku nejvíce rezonují mezi našimi uživateli.

Miley Cyrus – Flowers
Miley Cyrus je jméno, které táhne. A které táhnout bude i v novém roce. Miley ho odstartovala parádní novoroční show, kam si přizvala svou kolegyni Sia nebo třeba Paris Hilton. V březnu chystá vydat svou už osmou studiovku (kde jsou ty časy, kdy se proháněla v paruce jako Hannah Montana) a Flowers je první singl, který tuhle nekonečnou letní dovolenou předznamenává. A že se povedl!

Frank Wild – Hafo
Těsně pod vrcholem žebříčku najdeme písničku, která udělala na českém internetu pořádný poprask. Frank Wild měl nakročenou na celkem seriózní rapovou kariéru, ale nakonec otočil a svou tvorbu prolnul kontroverzí, satirou a ironií. O téhle písničce, ve které hostuje Only Fans hvězdička Kafuu, by se daly psát nekonečné řádky, ale i tady platí prosté - to se prostě musí vidět!

Rihanna – Lift Me Up
Od poslední desky Rihanny uběhlo už dlouhých sedm let. Fanoušci každý rok čekají na ten vytoužený moment, kdy ve svých streamovacích aplikací konečně uvidí svítit novou notifikaci. Že by se to letos opravdu mohlo podařit nasvědčuje více věcí – Rihanna úzce spolupracovala na soundtracku k filmu Wakanda Forever, Lift Me Up je jeho titulní písní. A pompézní show na Superbowlu letos bude právě v její režii. Marketingově víc udělat nejde! Teda – pokud jí nevyklouzne při vystoupení prso jako kdysi Janet Jackson.

Lady Gaga – Bloody Mary
A ve filmovém průmyslu chvíli zůstaneme. Na konci roku Netflix představil hit Wednesday, který ve vánoční čas zboural pár streamovacích rekordů. Popularita seriálu se přehoupla i na sociální sítě, hlavně TikTok – kde uživatelé zpodobňovaly jeden z charakteristických tanečků v doprovodu písně Bloody Mary, která vyšla před 12 lety. Netflixu se loni celkem dařilo oživovat starší hity, příkladem může být třeba Running Up That Hill od Kate Bush. Kdo ví, co přijde letos.

Sam Smith - Unholy
Letos se bude hodně mluvit i o Samovi Smithovi. S jeho genderovou preferencí sice jasno úplně nemáme, co ale s jistotou můžeme říct je, že v lednu vydá svou čtvrtou studiovou desku Glory. A i díky povedenému pilotnímu singlu Unholy můžeme čekat, že žebříčky vezme ztečí!

Už teď můžeme spekulovat, co udělají s žebříčkem další týdny, na vzestupu je Shakira, která ve své nové tvorbě reflektuje svůj vztah s Gerardem Pique. Konzistentně se daří i tvrdší muzice, Ozzy Osbourne se se svou novou deskou drží na špici Hitparády několik týdnů vkuse. Žebříček budeme dále monitorovat a rádi Vám opět nejnavštěvovanější písničky představíme.Fotka
roman59 18.1. v 16:53
Ozzy už není, co býval, ale pořád si drží svý standart a možná i díky tomu tady je.
Uvidíme, co žebříčky udělají s možným posunem tvrdší hudby sem na KT.
stargazer 17.1. v 0:23
Jo Ozzy... To je hvězdasmile
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.