Playlisty Akce
Reklama

N November-7 biografie

Biografie

Kytarista Stéphane a zpěvačka Anna založili kapelu v roce 2005 a brzy vydali své první EP Mesmerised (2006), v témže roce přibrali kytaristu Yanna Bergera a bubeníka Gila Rebera, nadále však hráli v lokálních místech a snažili se získat popularitu živým vystupováním.

První zájem médií přinesl singl Angel a stejnojmenné EP z roku 2007. V roce 2008 v Neuchâteli dostala kapela možnost nahrát své živé vystoupení, výsledkem se stalo album/DVD set Alive!, které získalo pozornost časopisů jako Hard Rock Mag, Metal Edge Magazine a Synthetics Mag.

V roce 2009 kapelu opustil Reber a jeho místo zaujal Sieg. I po změně sestavy se ke kapele doneslo kladné hodnocení a mnoho koncertů po zemi. Stejně tak začala práce na debutovém albu. Během roku 2010 byly koncerty po Švýcarsku kladně přijaty. Bergera nahradil Matt a celý rok se pracovalo na nahrávání alba. Na podzim roku 2010 Stéphane a Anna odjeli do Stockholmu mixovat album do Toytown Studios s producentem Stefanem Glaumannem, který spolupracoval s kapelami jako Rammstein nebo Within Temptation. V roce 2011 tak hudební svět přivítal album Season 3.

Druhé album Awaraxid 7mg bylo vydáno v roce 2014. Jméno odkazuje na zbrusu nový lék, který pomáhá lidem si vzpomenout, kým opravdu jsou. Deska byla kladně přijata a podpořilo ji turné v Německu, Polsku, České republice, Belgii a Nizozemsku.

V roce 2018 kapela vydala osmi trackovou nahrávku a začala pracovat na dalším studiovém počinu, Overload 2..0.Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

20.12.2020 - 18:06 DevilDan přidal 1504 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.