Playlisty Akce
Reklama

M My Indigo biografie

Biografie

Na konci roku 2017 bylo na oficiálních sociálních sítích kapely Within Temptation oznámeno, že brzy přijde oznámení přímo od jejich zpěvačky Sharon den Adel, s ním Sharon přišla 10. listopadu skrze videopost, ve kterém oznámila vytvoření nového projektu.

Po skončení světového turné se zpěvačka dle svých slov dostala do tvůrčího bloku a nebyla schopna skládat nové písně, kromě toho bojovala s osobními problémy, takže psaní písní pro sebe samu pro ní bylo určitou terapií. Později bylo odhaleno, že je její otec vážně nemocen, po jeho smrti bylo odhaleno jméno projektu a oznámeno vydání alba My Indigo.

Proces komponování byl citován jako introspektivní a prohledávání duše, protože si Sharon během tohoto období prošla i strachem ze ztráty tvořivosti. Podle slov zpěvačky název projektu pochází ze "světla", ale také "náladového" pocitu, kterou ji barva poskytuje, navíc se dle ní hodí k písním obsaženým na albu, které vyšlo 20. dubna 2018 a dočkalo se pozitivního přijetí, i když se na něm umělkyně odklonila od svého běžného žánru.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

26.04.2020 - 23:26 DevilDan přidal 1070 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.