Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

M Monrose biografie

Biografie

Německá dívčí skupina Monrose vznikla po vítězství v německé soutěži Popstars, která podobné skupiny uměle produkovala.Tvoří ji Mandy Capristo,Senna Guemmour a Bahar Kizil. Senna je původem z Maroka , Bahar z Turecka a Mandy má italské kořeny. Podobně jako jejich exotický zjev je i jejich muzika pěkně okořeněný pop s prvky R'n'B.

Mandy Capristo se narodila v roce 1990 v Německu.Jejími koníčky jsou tanec, fotografování, přátelé a zpěv. Mandy se chtěla věnovat zpívání už od dětství a proto se příhlásila v 11 letech do dětské zpěvecké soutěže Kiddy Contest. V 16 letech se přihlásila do další pěvecké soutěže Popstars. V této soutěži bojovala proti dalším ženám, které toužily také vyhrát. V soutěži vyhrála a otevřela si tímto bránu ke slávě.

Senna Guemourje muslimka s marockými kořeny.Narodila se v prosinci roku 1979.Dříve než se přihlásila do soutěže pracovala v baru.

Bahar Kizil se narodila 5.10. 1988 v Německém městě Freiburg,ale přesto má kořeny v Turecku.Kdyby ji to nevyšlo v Popstars, rozhodně by se snažila v hudbě prosadit individuálně.Hudba je její největší koníček.Ale její záliba je i tanec.

Děvčata z Monrose vydala dohromady čtyři alba, to první s názvem "Temptation" se stalo v Německu několikrát platinovým a prodalo se ho celosvětově přes čtyři sta tisíc kusů.Hlavní song desky je "Shame" který se v Německu umístil na prvním místě hitparády. Další desky už tak úspěšné nebyly.

Další CD nese název Strictly Physical jejímž promo singlem je právě píseň Strictly Physical.Byla to deska ve znamení změny stylu-z popu spíše na R´n´B a byla ´jen´ zlatá.Z této desky pochází megahit Hot Summer, který se stal jedním z hitem léta 2007.Další úspěšné singly jsou What you don't know, Rebound, Dangerous...

26. 9. 2008 jim vyšla v pořadí již 3 deska s názvem I Am. Z alba jste měli možnost už vidět a slyšet písně Strike the match, Hit'n'run a Why not us.

O dva roky později, tedy v roce 2010 se trojice Mandy, Senna a Bahar pokouší navázat na úspěch svých prvních dvou alb. Novou desku pojmenovaly Ladylike.Z tohoto alba už ukázaly světu pilotní singl Like a lady, který má podobný styl jako předchozí singl Strike the Match nebo Hit'n'Run.Deska se sice nedočkala tolika negativních ohlasů jako u alba I am,ale také se nedostala na první místo v srdcích fanoušků.

V tom samém roce skupina Monrose ohlásila konec své kariéry. Fanoušky zpráva zastihla celkem nečekaně pouhé dva dny po čtvrtém výročí vzniku formace. Mandy Capristo, Senna Guemmour a Bahar Kizil se tak profesně rozcházejí, na rozloučenou vydávají poslední singl "Breathe You In".K němu byl natočen vzpomínkový videoklip složený z archivních záběrů a sledující cestu zpěvaček ke slávě.

Biografii zpracoval starstruck

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.