Playlisty Kecárna
Reklama

L Lunatica biografie

Biografie

Kapelu založil klávesista Alex Seiberl a kytarista Sandro D'Incau v roce 1998. Hlavní zpěvačka Andrea Dätwyler se připojila až v roce 2001, což vedlo k vydání debutového alba Atlantis (2001), které obohatila série koncertů a festivalů. Na švýcarském festivalu Metaldayz kapela získala titul "Best Newcomers".

V únoru 2004 diskografie obohatila deska Fables & Dreams s produkcí od Saschy Paeth, který spolupracoval s mnoha úspěšnými umělci. Album se vyšplhalo na třetí příčku švýcarského internetového žebříčku.

Třetí album pojmenované The Edge of Infinity vyšlo v srpnu 2006. O dva roky později kytaristu Andrého nahradil Marc Torretti. O rok později s ním kapela vydala desku New Shores.

Od té doby se začalo hovořit o pauze, i když se v roce 2010 roznesly zprávy o přípravách nového, pátého alba a 14. března 2019 se na Soundcloudu objevila demo verze nahrávky Luna.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

11.07.2021 - 21:59 DevilDan přidal 922 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.