Playlisty Akce
Reklama

L LP Zajímavosti

Dog Days Are Over (feat. Florence and the Machine)

 • O tomto vystoupení v rozhovoru pro AFTERELLE v roce 2012 LP říká: Kamarádka Isa mě požádala abych zazpívala píseň jejíž je spoluautorkou. Na poslední chvíli Isa říká: "Oh, Florence možná přijede." A já na to: "No to ne, nemůžu zpívat tuto píseň, protože nikdo nemůže zpívat lépe než ona." Byla jsem opravdu v rozpacích a cítila se špatně, že jsem neznala slova a přesto vystupovala. Ale bylo to v pohodě. Byla velmi laskavá. (Goretka25)

Forever For Now

 • V rozhovoru na "Cadena 100 'Por Ellas' 2016" v říjnu 2016 ve Španělsku LP říká, že píseň Forever For Now napsala pro svou matku, která zemřela na rakovinu. Z tohoto pohledu je píseň ještě smutnější a krásnější...  (Goretka25)

Into The Wild

 • Na otázku, kdy poprvé použila pískání v písni a LP říká: Bylo to v písničce „Into the Wild“. Při úpravách písně jsem seděla za producentem a inženýrem a nevědomky jsem si začala spolu s nahrávkou pískat. A oni na to „ Co to je? To je melodie?“ Řekla jsem „Já nevím“ a oni „Přidej to do nahrávky“. A tak se tam dostalo pískání. Až později jsem se trochu lekla: „Wow, teď mám pískat na jevišti. Co když se budou lidi smát…?“  (Goretka25)

Lost On You

 • Tuto píseň napsala LP v létě 2014, v době, kdy se začal rozpadat vztah s její dlouhodobou partnerkou (5 let) a trvalo ještě rok, než se rozešly. "Bylo to jako bych se pomalu dusila ... Nemohu to popsat. Děla se spousta věcí. "Lost On You" se zrodila z temnoty tohoto zmatku. Když ji teď poslouchám, říkám si "Wow, opravdu jsem věděla, co se děje, přestože jsem měla pocit, že ne." To, že má svoji současnou přítelkyni ve videu, říká své ex "f *** you"  (Goretka25)

Muddy Waters

 • Tato píseň zazněla v seriálu Orange Is The New Black - konkrétně v posledním díle čtvrté série. (TheCreepyCZ)

One Last Time

 • LP dodává: “Videoklip se snaží zachytit vnitřní drama té písně. Když dny, které trávíte s vaší láskou a přáteli, znamenají nakonec vše. Nikdy nevíme, kdo nebo co nás vytrhne z těchto chvil.” (DevilDan)
 • Skladbu doprovází okouzlující videoklip, kde se jako zpěvaččina milenka představí její kamarádka Jaime King. Klip vznikl v prostředí ohromujícího historického sídla Paramour Estate v Los Angeles. Jako svůj režijní debut jej natočil Stephen “Norswrthy” Schofield. (DevilDan)
 • LP skladbu složila v řeckých Aténách a mexickém San José del Cabo společně s dlouholetým spolupracovníkem Mikem Del Rio. Navíc se jako spoluautor na One Last Time objevuje zpěvaččin koncertní kytarista Alex Feder. Mix obstaral Manny Marroquin, skladbu zmasterovala držitelka několika Grammy Emily Lazar. (DevilDan)
 • LP vysvětluje, že One Last Time “je o prchavé povaze vztahů, romantických i jiných, a o tom, jak je každý okamžik cenný. Bez ohledu jak málo či moc získáme od druhých, vždy se přistihneme, že vzpomínáme na společnou minulost. Sníme o věcech, které jsme měli říci dříve, než jsme se rozešli.” (zdroj: ocko.tv)  (DevilDan)

Other People

 • Začátek konce přišel, když ji ex nabídla otevřený vztah. "Nejvíc mě bolelo vědomí, že ona ví, že já do toho jít nechci. Ale souhlasila jsem, protože jsem jí opravdu milovala“. Po několika měsících tohoto experimentu LP poznala svou současnou přítelkyni. „Pomyslela jsem si - Wow, já se zamilovala do někoho jiného“. A jsme pořád spolu. „Pokud máte s někým otevřený vztah, je tohle příběh, který opravdu nechcete slyšet“ směje se LP. (Goretka25)

Strange

 • "Na podzim 2014 jsem hrála Strange, Muddy Waters a Lost On You ve Warner Brothers na ukázku a oni řekli "Yes, it's great". V té době došlo u WB k personálním změnám a všichni, kteří mě podporovali odešli. Věděla jsem, že ani moje předchozí album Forever For Now nebude podporované. V lednu mi vypověděli smlouvu. Část mě je ráda, že jsem to pro ně hrála a oni odmítli!"  (Goretka25)

When We're High

 • LP v textu použila názvy několika známých hitů: 1 - Kiss The Sky — hit skupiny Jason DeRulo 2 - Banální citát z filmu „The Whole Nine Yards“, má význam: „Ano, člověče, měl jsi pravdu“ 3 - Písní s názvem „She’s So Fine“ je relativně hodně, aleLP měla zřejmě na mysli hit, který hrál Jackie Wilson 4 - Hit Shakiry „Hips Don’t Lie“ 5 - Hit Britney Spears „Baby One More Time“  (Goretka25)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.