Kecárna Playlisty

T Louis Tomlinson biografie

louis-tomlinson-592957.jpg
Biografie

biografie

Louis Tomlinson má 639 fanoušků

Biografie

Louis William Tomlinson se narodil jako Louis Troy Austin 24. prosince 1991 jako syn Johannahy Poulston a Troye Austina, kteří se v jeho útlém věku rozvedli, později proto přijal příjmení svého nevlastní otce Marka Tomlinsona. Studoval na Hall Cross, později se skrze roli v televizním dramatu Fat Friends dostal na hereckou školu v Barnsley. Později získal malé role v drama filmu If I Had You a sérii Waterloo Road. V Hall Cross se Louis dostal k muzikálovým produkcím, kde nejvýraznější byla role Dannyho Zuka v muzikálu Grease, která ho motivovala k zúčastnění se hudební soutěže X-Factor.

Té se zúčastnil v roce 2010. Bohužel neprošel úvodním kolem, namísto vyhazovu ze soutěže byl dán dohromady s Niallem Horanem, Zaynem Malikem, Liamem Paynem a Harry Stylesem a přesunut z chlapecké kategorie do kapel.

Skupina One Direction nakonec skončila na třetím místě a fungovala do roku 2016.

V roce 2015 se Louis objevil v X-Factoru jako porotce po boku Simona Cowella a založil vlastní nahrávací společnost s názvem Triple Strings Ltd.

Prvním sólovým singlem se stala Just Hold On s americkým DJ Stevem Aokim. V červenci 2017 přišla písnička ve spolupráci s Bebe Rexhou, Back To You, která se v britských žebříčcích dostala na osmou pozici. V říjnu 2017 se k ní přidala Just Like You a Miss You.

V únoru 2017 se Louis upsal Arista Records, pod kterým vydal Two Of Us.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

18.07.2019 - 23:11 DevilDan přidal 1424 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.