Playlisty Akce
Reklama

T Louis Tomlinson biografie

Biografie

Louis William Tomlinson se narodil jako Louis Troy Austin 24. prosince 1991 jako syn Johannahy Poulston a Troye Austina, kteří se v jeho útlém věku rozvedli, později proto přijal příjmení svého nevlastní otce Marka Tomlinsona. Studoval na Hall Cross, později se skrze roli v televizním dramatu Fat Friends dostal na hereckou školu v Barnsley. Později získal malé role v drama filmu If I Had You a sérii Waterloo Road. V Hall Cross se Louis dostal k muzikálovým produkcím, kde nejvýraznější byla role Dannyho Zuka v muzikálu Grease, která ho motivovala k zúčastnění se hudební soutěže X-Factor.

Té se zúčastnil v roce 2010. Bohužel neprošel úvodním kolem, namísto vyhazovu ze soutěže byl dán dohromady s Niallem Horanem, Zaynem Malikem, Liamem Paynem a Harry Stylesem a přesunut z chlapecké kategorie do kapel.

Skupina One Direction nakonec skončila na třetím místě a fungovala do roku 2016.

V roce 2015 se Louis objevil v X-Factoru jako porotce po boku Simona Cowella a založil vlastní nahrávací společnost s názvem Triple Strings Ltd.

Prvním sólovým singlem se stala Just Hold On s americkým DJ Stevem Aokim. V červenci 2017 přišla písnička ve spolupráci s Bebe Rexhou, Back To You, která se v britských žebříčcích dostala na osmou pozici. V říjnu 2017 se k ní přidala Just Like You a Miss You.

V únoru 2017 se Louis upsal Arista Records, pod kterým vydal Two Of Us. 23. října 2019 následoval další singl, We Made It, ten samý den byla zveřejněna data turné Louis Tomlinson World Tour, které trvalo přes pět měsíců. 31. ledna 2020 vyšlo studiové album Walls předcházené singlem Don't Let It Break Your Heart.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

28.09.2020 - 00:18 DevilDan přidal 267 znaků
18.07.2019 - 23:11 DevilDan přidal 1424 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.