Playlisty Akce
Reklama

M Leoš Mareš Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

  • Leoš Mareš uvádí od roku 1998 Ranní show Evropy 2 s Patrikem Hezuckým. Moderoval také zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská Superstar, třetí řadu Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, hitparádu Eso, X Factor, Hlas Česko Slovenska, či slavnostní vyhlášení ankety Český slavík a Ceny Anděl 2012 a 2014. Leoš Mareš usedl také do poroty show Česko Slovensko má talent, ve které vystřídal herce Martina Dejdara. (DevilDan)
  • Dne 11. ledna 2010 byl jmenován šéfredaktorem týdeníku Spy, kde působil pouhé dva týdny. (DevilDan)
  • V roce 2015 měl svou vlastní talk show a zúčastnil se s Katarínou Štumpfovou soutěže České televize StarDance ...když hvězdy tančí, kde došel do 8. kola. (DevilDan)
  • Zahrál si také ve filmu. V roce 2003 Jak básníci neztrácejí naději a 2016 Jak básníci čekají na zázrak, tedy v pátém a šestém díle série. V roce 2017 se objeví v dalších dvou celovečerních filmech, první je koprodukční romantická komedie Všechno nebo nic režisérky Marty Ferencové a druhým je hudební film Dušana Rapoše Muzzikanti, kde vytvoří společně s Patrikem Hezuckým dvojici příslušníků Policie. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.