Kecárna Playlisty

L Laibach fanklub

Pokud chceš k tomuto fanklubu psát vzkazy a komentáře, tak se musíš stát fanouškem.

IneM   (24.11.2018)

Nový song z chystaného alba na prosinec letošního roku, již zde!

LoveRamm   (3.11.2016)

Zdravím, jsem velký fanoušek Rammstein a o Laibach jsem slyšela od svojí starší kamarádky. Musím říct že Laibach jsou moc dobří a zalíbili se mi. Je jen škoda že bohužel není v mém okolí moc lidí kteří by je znali. :/

Fotka
soukmenovec   (1.10.2016)

Zdravím soukmenovci...už jsem se lekl,že v čechách nenajdu lidi,kteří mají Laibach opravdu rádi....Poslouchám je od jejich začátků a můžu říct,že mne neustále mají čím překvapit...naposledy jsem od nich slyšel Run a sednul jsem na zadnici...ještě k tomu Rammsteinu-oni sami říkají,že Laibach byl jejich vzor když začínali...já bych tomu věřil-ale....i když mají dobré kořeny zašli hodně-opravdu hodně do komerce...to ale neznamená,že by jejich texty byly dětinské-naopak....obalují to ale takovou spoustou pozlátka,že to svádí z dobré cesty....jejich muzika je ale taková jakou od němců lze čekat-tvrdá a ostrá jako břitva...proto prst nahoru.Laibach je ovšem úplně jinde...časem zrají jako víno a tam kde už Rammstein nemůže překvapit od Laibachu čekám vždy něco čím mně dostanou...takže-Run!!!

Mielna   (19.12.2014)

V nějakém článku jsem četla, že Laibach je Rammstein pro dospělé a Rammstein že je Laibach pro děti. Pod to bych se podepsala.

zanzara   (19.12.2014)

Mno, asi fanoušci Rammsteinu by s tim nesouhlasilí. ale většinou jsou opravdu mladi...ačkoliv texty tak uplně pro mladěžniky nejsou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.