Playlisty Akce
Reklama

J Jesus On Extasy biografie

Biografie

Jesus on Extasy, zkráceně JoE, byla elektronická kapela z Essenu v Německu, kterou v roce 2005 založili bratranci Dorian a Chai Deveraux. Cestu k první smlouvě s Drakkar Entertainment jim otevřelo vystoupení na festivalu Bochum-Total Festival, krátce poté předskakovali kolegům z kapely L'Âme Immortelle.

V roce 2007 do kapely přišli Ophelia Dax, Alicia Vayne a BJ. Ve stejném roce kapela vydala své první album Holy Beauty, která obsahovala jednu z nejtypičtějších písní Assassinate Me, která vznikla za spolupráce makedonského Dje Qche známého jako Borche Armenski. Tato spolupráce vedla k jejich největšímu světovému turné Alter Aliternation.

Následující album Beloved Enemy vyšlo 2. května 2008, poté kapela odehrála pár koncertů po festivalech následovaných turné s kapelou Eisbrecher. Po turné sestavu opustila Alicia Vayne.

Po úraze ramena musel BJ nechat bubnování, kapelu ovšem neopustil a začal hrát na baskytaru, novým bubeníkem se stal Dino. Během roku 2009 odehráli pár koncertů a více se věnovali přípravě nové desky. No Gods vydali v roce 27. srpna 2010. Ještě předtím vyšel jejich video deník.

V lednu 2011 ohlásil svůj odchod Dorian Deveraux a začal se věnovat své nové kapele FTANNG!. I tak v říjnu 2011 vydali album i JoE s názvem The Clock pod novým vydavatelstvím Farscape Records/Artoffact Records s hlavním singlem Lost In Time. Později začal nový projekt i basák BJ.

19. prosince 2014 kapela ohlásila definitivní konec.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

08.03.2022 - 19:02 DevilDan přidal 1512 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.