Playlisty Akce
Reklama

J Jayk3M biografie

Biografie

Jayk3M, vlastním jménem Mirek Konečný, se narodil 29. května 1990 v Novém Jičíně. Pod pseudonymem Jayk3M se již druhým rokem věnuje hudbě. Přišel s vlastním neotřelým stylem, kterému sám říká emo-rap a na internetu už je poměrně dosti znám především na internetových serverech jako je bandzone.cz apod.

Jak vzniká přezdívka Jayk3M? ,,Tohle je taky hodně dlouhý příběh. A čím díl to trvá, tím víc na to zapomínám, vlastně ani nevím. Co já si pamatuju, tak před třemi léty to bylo jenom “3M”, nějak tak od začátku to bylo JK-3M, ta přezdívka se se mnou táhne hodně dlouho, ještě na základce mě jeden kluk vždycky zdravil slovy “Hééj Ééém” .. Sorry, už si to vážně nepamatuju. Bylo by to na delší vzpomínání..."

Jayk3M chodí do sedmé třídy základní školy a jednoho dne, cestou ze školy mu padá oko do vitríny obchodu, kde vidí PC mikrofon za 55 korun. ,,Řekl jsem si, že s tím může být sranda a díky levné ceně jsem si ho okamžitě koupil." Jayk3M tráví mnoho večerů náhráváním zpěvu do karaoke verzí starých známých hitů, jako například "Dlouhá noc" nebo "Bratříčku, zavírej vrátka". Bere to jako legraci a některé své výtvory pouští spolužákům, kterým se jeho výtvory líbí. ,,Dodnes mi na polici leží první céda jako “Eminem s Vemenem” a “Extáze s Cibulí”. Naprosto neotřelé prasárny. (smích)." První písní, která ho postupně přivádí k rapu je Eminemova "Lose Yourself". Jak sám říká: ,,...asi polovina začínajících MC's začíná skrze zlomené srdce. Byl to tábor tři roky zpátky. Vrátil jsem se a na konci prázdnin nahrál svoji první písničku „Sem smutnej“, ke které jsem následně natočil videoklip, který dodnes najdeš na YouTube. Ten se dostal do hitparády na Óčku, vyhrál aktuální soutěž - Pohár Mistrů, no a už jsem v tom jel."

V roce 2007 vydává sve první album, které se jmenuje LP11:30.

O dva roky později (1. února) vydává své druhé album, které se jmenuje Nabízím svůj život.

Zpracoval: danielson;
Historie úprav

13.11.2009 - 00:00 danielson přidal 1971 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.