Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

F Franz Ferdinand fanklub

Pokud chceš k tomuto fanklubu psát vzkazy a komentáře, tak se musíš stát fanouškem.

obri_pudink   (6.11.2015)

Ahoj, jestli jsou tu nějací fanoušci collabu Franze Ferdinanda a Sparks (FFS), tak se můžou mrknou na texty sem: <a target="_blank" href="http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ffs-64374">http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ffs-64374</a> :)

Marianne9   (17.4.2014)

Mohli byste mi poradit, kde sehnat plakát (a ne fotografickou reprodukci), abych si ho nemusela nechávat poslat ze zahraničí??? Na allposters.cz a posters.cz jsem nic nenašla :'(

Queen-Kara   (21.12.2013)

Podľa mňa boli, sú aj budú veľkým prínosom pre svet hudby. Neviem ako ostatných, ale mňa tie negatívne názory na ich adresu vôbec netrápia, skrátka Franz Ferdinand sú jednou z najlepších kapiel aká kedy bola s jedinečným retro štýlom ! :-* ;)

Marianne9   (17.5.2014)

Přesně tak, nechápu, proč mají jenom 68 fanoušků :\'(. Písnišky jako Take Me Out, Ulysees, No You Girls a Cheating On You jsou přece geniální... Škoda :\'(

Lezbien28   (1.6.2012)

je vidět, že tu nikdo neví nic o pořádné hudbě :D

MalaMerunka   (29.4.2012)

Ahoj, potřebuji další 4 lidi, aby se mi otevřel Fanklub The Futureheads (Kapela předskakovala mimo jiné na turné před Franz Ferdinand po Státech). Tak si je prosím najděte na YouTube a jestli se ti líbí tak prosím podpoř ;)

hollychuck   (19.3.2012)

je vidět, že tu nikdo neví nic o pořádné hudbě :D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.