Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

E Ego Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

  • Ego je druhý raper Kontrafaktu. S rapem ale začínal později než Rytmus – zhruba někdy kolem roku 1996.  (DevilDan)
  • Nejdříve začínal s grafity, které obdivoval v časopisech a klipech zahraničních skupin, později začíná také rapovat. Nahrává několik písníček s DJ Anešem, ty jsou však nevýrazné a zapadnou. Záhy Ego odjíždí na rok do Kanady, po devíti měsících je ale vyhoštěn za vandalismus (grafity…). (DevilDan)
  • Pobyt v Kanadě jeho tvorbě výrazně prospěl. Texty písní najednou byly vyspělejší, začaly dostávat jednotný styl. Ego se nakonec dá dohromady opět s DJ Anešem, přidává se Rytmus a vzniká skupina Déjávů, předchůdce dnešního Kontrafaktu. A jé take bratranec Kaidžase (DevilDan)

Ako to cítiš ft. Tomi Popovič

  • Ve videoklipu si zahrála česká youtuberka Veronica Biasiol.  (kopeckazuzka)

Ego & Ben Cristovao - Molly

  • U třetí sloky se Ben rozbrečel,kvůli Egovi. (denull3)

Žijeme Len Raz (Feat. Robert Burian)

  • "Žijeme jen jednou" je první sólový singl od slovenského rapera Ega. Skladbu složil a produkoval Robert Burian. Měla premiéru 21. června 2012 na portálu YouTube. Skladba "Žijeme jen jednou" se v relativně krátkém čase stala hitem v slovenském i českém éteru, kde se ve všech čtyřech kategoriích dostala do první desítky a obhájila absolutně prvenství v obou Slovenská kategoriích SK Top 100 a SK Top 50 domácí IFPI, kde si tuto pozici udržela 13 týdnů po sobě. (Deidara-Love)
  • Videoklip ke skladbě "Žijeme jen jednou" se odehrává v oblasti Slunečních jezer v Senci. Videoklip ke skladbě zaznamenal velký úspěch, přičemž se stal prvním Slovak videem na videoportálu YouTube, které pokořilo hranici 20 milionů shlédnutí. [2] V současnosti je nejsledovanějším Slovenská videem na tomto portále. (Deidara-Love)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.