Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

C Cryptopsy Zajímavosti

cryptopsy-406259.jpg

Cryptopsy má 18 fanoušků

Abigor

  • Abigor je démon války, velitel pekelných legií Satana (DevilDan)
  • Leviatan byla biblická mořská příšera, o které je psáno ve Starém zákoně, jinak též Tanachu. Slovo leviatan se v průběhu staletí (stejně jako jeho suchozemský pandán behemot) stalo synonymem ke kterémukoli velkému monstru či příšeře. (DevilDan)
  • Cenobitství je formou křesťanského asketismu, kterou charakterizuje život ve společenství. Existovala zároveň s poustevnictvím jako formou zaměřenou na samostatný život v odloučení. První známé cenobitské společenství založil Pachomios v roce 318. Svatý Benedikt z Nursie definuje cenobity jako ty, kdo „žijí v klášteře, podrobeni řeholi a představenému (abbas)“. Zjednodušeně řečeno jde o formu organizovaného soužití mnišského společenství. (DevilDan)

Gravaged (A Cryptopsy)

  • "Kapesní vesmír" (puniverse) je koncept inflační teorie navržený Alanem Guthem. Definuje oblast, jako je ta, která obsahuje pozorovatelný vesmír jako jen jeden z mnoha inflačních zón. (DevilDan)

In The Kingdom Where Everything Dies, The Sky Is Mortal

  • Pantheon — kruhový chrám zasvěcený všem bohům (DevilDan)

The Pestilence That Walketh In Darkness (Psalm 91:5-8)

  • Horní sloka je výňatek ze Satanovy bible, napsaný ve staroangličtině. V klipu je vyobrazen temný satanistický rituál, kde jsou užiti červi místo hostií. (trasher)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.