Kecárna Playlisty
Reklama

H Colton Haynes Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

  • V 15 letech podepsal smlouvu s newyorskou modelingovou agenturou DNA Model Management. (DevilDan)
  • Jeho prvním velkým úspěchem v této branži se stala spolupráce s fotografem Brucem Weberem pro módní značku Abercrombie & Fitch. Další práce obnášely např. reklamní kampaně „Verizon Print 08“ a „Kira Plastinina“, televizní reklamu pro Ralpha Laurena a značku J. C. Penney, různá vydání časopisů Teen Vogue, Arena Vogue Homme International, Seventeen, Men's Health, Elle, V Magazine nebo gay magazín XY. (DevilDan)
  • Objevil se i ve videoklipu kapely My Chemical Romance k písni I Don't Love You z roku 2007. Později následovaly i klipy k písním Leony Lewis "Trouble" (2012) a Victorie Justice "Gold" (2013). (DevilDan)
  • Kolem svých 17 let se přestěhoval do Los Angeles a dostal malý „štěk“ ve filmu Transformers (2007), kde hrál kluka z kavárny, ale z výsledného filmu byla jeho replika vystřižena. (DevilDan)
  • Tak jako se jeho budoucí kolega Tyler Posey hlásil do konkurzu na úlohu Jacoba pro filmovou sérii Stmívání, i on v roce 2007 usiloval o roli Edwarda Cullena, kterou nakonec dostal Robert Pattinson. Neúspěšně se hlásil také do obsazení seriálu Glee. (DevilDan)
  • Výraznější role přišly v roce 2010 ve dvou seriálech: vlkodlačí teenager Brett Crezski v 13 dílech letního seriálu televize ABC Za branou (The Gates) a Shane v 11 dílech poněkud voyerského seriálu televize Showtime ve stylu reality show Pod dohledem (Look). Oba seriály měly krátkého trvání a po první řadě již nebyly prodlouženy. (DevilDan)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.