Playlisty Akce
Reklama

C Cinema Bizarre biografie

Biografie

Kluky z kapely Cinema Bizzare spojila v roce 2005 jejich společná záliba v anime a Japonsko. Jejich manažerem se následně stal zpěvák a textař kapely Lacrimosa, Tilo Wolff.

První singlové album, Lovesongs (They Kill Me), kapele vyšlo 14. září 2007, dva týdny po jejich prvním živém vystoupení. Úspěch byl takový, že byli nominováni do Norddeutscher Rundfunk, národního kola pro mezinárodní hudební soutěž Eurovize 2008, kde ovšem skončili třetí.

Neúspěch v soutěži překrylo první studiové album Final Attraction se Escape to the Stars a Forever or Never. Jedná se také o jediné album, na kterém se podílel klávesák a zpěvák Luminor, ten se nezúčastnil kvůli svému zdraví ani následného turné po Evropě. V listopadu ho nahradil Romeo, kamarád jednoho z členů.

V roce 2009 kapela předskakovala Lady Gaga během The Fame Ball Tour po Severní Americe.

Z nového alba byla představena silná balada My Obsession, kterou později doplnila taneční pecka I Came 2 Party, obě z alba ToyZ. Po Americe bylo vydáno jako Bang!.

V roce 2010 se na MySpace objevila zpráva, že kapela končí. O něco později se hlavní zpěvák Strify a kytarista Yu Phoenix dali na sólové dráhy.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

25.06.2021 - 15:36 DevilDan přidal 1235 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.