Playlisty Kecárna
Reklama

B Bullet For My Valentine Zajímavosti

bullet-for-my-valentine-568874.jpg
Zajímavosti

zajímavosti

Bullet For My Valentine má 1726 fanoušků

Zajímavosti interpreta

  • Začátkem roku 2006 byli BFMV účastníky Kerrang! Tour s Aiden, Still Remains a Hawthorne Heights a později hráli na turné spolu s legendární heavy metalovou kapelou Iron Maiden. (DevilDan)
  • Bullet For My Valentine hráli v roce 2011 na světově známém českém festivalu Rock For People jako hlavní kapela. Hráli také na festivalu v Donington Parku vedle světově známých kapel jako Metallica, Guns N' Roses, Trivium a Tool. Poprvé se na festivalu objevili v roce 2004 a hráli jen na „vedlejších“ pódiích.  (DevilDan)
  • Kapela Bullet for my Valentine hrála na festivalu Rock for People i v roce 2016. Jejich vystoupení se odehrálo na hlavní stage po boku kapel jako Five Finger Death Punch či světoznámých The Offspring.  (Sediknir)

Deliver Us from Evil

  • Písničku napsal Matt Tuck, když byl v nemocnici po operaci krku, když si myslel, že už nadále nebude moci zpívat a být frontmanem BFMV. Všechny negativní pocity, vztek, depresi, se odrážejí v textu písničky. (Tholorev)

Hearts Burst Into Fire

  • Píseň je součástí soundtracku NHL 09 (laralara)

Letting You Go

  • Skladba „Letting You Go“ je víceméně největším překvapením šestého alba skupiny, přičemž sám frontman Matt Tuck ji komentuje takto: „Tato písnička mi dala celkem zabrat. Byla náročná hned v několika ohledech. Jde o zdaleka nejvíce experimentální skladbu, kterou jsem kdy psal, jak po stránce hudební a lyrické. Chtěl jsem vystoupit z davu a udělat něco nečekaného. Přesně o tom je Letting You Go.“ (Pennywise)

Take It Out On Me (feat. Benji Webbe)

  • Druhý hlas v písni patří Benji Webbemu, který je frontmanem skupiny Skindred(Toxy)

Waking the Demon

  • Tématem písně je pomsta. Matt Tuck, zpěvák a kytarista, řekl: "Waking the Demon je o nalezení vnitřního démona. Asi na většina z nás ve skupině tlačili ve škole, takže píseň je o tom, jak byl mučen den co den několik let, a potom se jednoho dne vzchopil a pomstil se. . (Louis16)
  • „Waking the Demon“ je píseň velšské heavy metalové skupiny Bullet for My Valentine. Byla vydána v roce 2008 jako třetí a poslední singl k jejich druhému albu Scream Aim Fire. Videoklip k písni napsal a režíroval Max Nichol. Je to jedna z nejagresivnějších písní v albu.. (Louis16)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.