Playlisty Kecárna
Reklama

S Britney Spears Zajímavosti

Zajímavosti interpreta

 • Jako malá začínala v televizi v New Mickey Mouse Clubu, pět let po skončení tohoto pořadu v roce 1998 se vydala na sólovou pěveckou kariéru. (DevilDan)
 • Její úspěchy přitahovaly i reklamní sponzory, nejznámější je její reklama pro Pepsi, produkovala svůj vlastní film Crossroads a měla reality show Britney & Kevin : Chaotic.  (DevilDan)
 • Narodila se v městě McComb ve státě Mississippi, ale vyrůstala v Kentwoodu v Lousianě. Její otec James Parnell Spears je stavitel a matka Lynne Irene Bridgesová učitelka na základní škole. Má dva sourozence, bratra Bryana (narozen 1977), který působí jako jeden z jejích manažerů, a sestru Jamie Lynn (narozena 1991). (DevilDan)
 • Závodila v gymnastice, vyhrávala různé soutěže. Působila v místní taneční revue. Když ji bylo osm, kněz místního baptistického kostela jí doporučil konkurz do Mickey Mouse Clubu. Ačkoli byla ještě velmi mladá, všiml si ji agent z New Yorku. Poté tři roky navštěvovala v New Yorku taneční školu a působila v televizi v několika nekomerčních reklamách. (DevilDan)
 • Později byla do Mickey Mouse Clubu přijata a působila tam v letech 1993–1994. Potkala se tam s dalšími začínajícími umělci jako jsou Justin Timberlake, Joshua Chasez, Keri Russellová, Christina Aguilera nebo Ryan Gosling. (DevilDan)
 • V dubnu 1999 se dostala na titulní stránku časopisu Rolling Stone. Snímky, na nichž se prezentovala jako lolita, vzbudily pozdvižení, jelikož na nich prý měla větší ňadra než na jiných snímcích, čímž se vyrojily spekulace o údajné plastické operaci, kterou měla podstoupit před natáčením videoklipu Sometimes. Tyto spekulace nepotvrdila. (DevilDan)
 • V roce 2000 vydala ve spolupráci s matkou svou první knihu, u nás vydanou pod názvem Ze srdce do srdce. Vyhrála několik cen MTV Award, kde vyvolalo diskusi její vystoupení, jež absolvovala jen spoře oděna. (DevilDan)
 • Na začátku roku 2001 podepsala reklamní smlouvu s firmou Pepsi, za kterou obdržela 8 milionů dolarů. Vydala svou druhou knihu s názvem Matčin dar a vyvolala opět vlnu zájmu svým vystoupením na MTV Video Music Awards, kde zpívala omotaná hroznýšem, což kritizovala organizace PETA. (DevilDan)
 • V únoru 2002 šel do kin první film, kde hrála nazvaný Crossroads, který byl v prvním víkendu po uvedení druhý co do návštěvnosti, posléze ale strmě padal dolů. Ve filmu se objevily písně z alba Britney. Film byl nakonec kritiky rozcupován, dokonce za něj dostala anticenu Zlatá malina pro nejhorší herečku společně s Madonnou. Film také získal Zlatou malinu za nejhorší píseň k filmu, I'm Not a Girl, Not Yet a Woman, kterou obstarala. (DevilDan)
 • Čtyřletý vztah s Justinem Timberlakem skončil v březnu 2002. Rozchod byl velmi medializován a ona sama byla často obviňována za údajnou nevěru. Spekulace vznikly, když Timberlake vydal píseň Cry Me a River, kde zpívá o partnerčině nevěře.  (DevilDan)
 • V červnu 2002 otevřela v New Yorku restauraci s názvem NYLA, ale pro neúspěch ji po roce zavřela.  (DevilDan)
 • Na hudební scénu se vrátila po delší době až v srpnu roku 2003 při udělování cen MTV Video Music Awards, kde vystupovala společně se svým idolem Madonnou a Christinou Aguilerou. Společně s Aguilerou zazpívala Madonnin známý hit Like a Virgin. Vystoupení opět vzbudilo poprask, jelikož se během něj s Madonnou políbila. (DevilDan)
 • 3. ledna 2004 se provdala za svého kamaráda z dětství Jasona Allana Alexandera. Svatba se konala v malé kapli v Las Vegas. Měla na sobě džíny a baseballovou čepici. Na popud její rodiny a manažera bylo manželství 5. ledna anulováno. Celkem trvalo 55 hodin. V žádosti o anulování uvedla, že si neuvědomila vážnost situace a že šlo pouze o žert, který překročil meze.  (DevilDan)
 • V červenci 2004 oznámila vztah s tanečníkem Kevinem Federlinem, tři měsíce poté, co se v jednom hollywoodském klubu seznámili. Nesetkala se s pochopením, jelikož Federline byl ženatý s herečkou Shar Jacksonovou a měl s ní dvě děti. Přesto se s Federlinem v noci 18. září 2004 vzali (DevilDan)
 • Ve druhé polovině roku 2004 oznámila přerušení hudební kariéry kvůli mateřství. Ihned po uzavření manželství s Federlinem řekla časopisu People „Chci být mladá maminka, příští rok mi bude 23 a už chci být matkou.“ Přesto průmysl s nálepkou „Britney“ fungoval dál a v září 2004 vydala svůj první parfém Curious. Po roce prodeje jí vydělal 100 milionů dolarů a stal se nejlépe prodávaným parfémem. (DevilDan)
 • Během jara 2005 natočila společně se svým manželem reality show nazvanou Britney & Kevin: Chaotic. Kritici ji však nemilosrdně setřeli a ani sledovanost nebyla taková, jaká byla očekávána. (DevilDan)
 • Těhotenství oznámila přes svého tiskového mluvčího v dubnu 2005, v tomto měsíci byla totiž hospitalizována v nemocnici na pozorování. Později se svěřila časopisu People: „Trochu jsem krvácela, musela jsme být neustále pod dozorem.“ Navzdory její dychtivosti mít dítě přiznala dalšímu časopisu Elle „Chystám se na císařský řez, nevím proč, ale asi proto, že se hrozně bojím bolesti.“ 14. září 2005 se jí a Federlinovi narodil syn Sean Preston.  (DevilDan)
 • Po narození prvního dítěte se v její hudební kariéře nestalo mnoho nového. Její nakladatelství vydalo remixové album nazvané B in the Mix: The Remixes a v únoru roku 2006 vydala nový parfém nazvaný In Control. (DevilDan)
 • V květnu 2006 oznámila druhé těhotenství, veřejně promluvila o spekulacích o brzkém rozpadu svého manželství, což popřela, a zároveň potvrdila, že nového alba se fanoušci dočkají nejdříve až za rok. 12. září 2006 se jí narodil druhý syn Jayden James. Necelé dva měsíce po jeho narození požádala o rozvod kvůli nepřekonatelným povahovým rozdílům a zároveň zažádala o svěření obou synů do péče (DevilDan)
 • 16. února po týdnech pronásledování paparazziů, divokých večírků a pití alkoholu se rozhodla podstoupit léčbu závislosti. V léčebně nevydržela ani 24 hodin a následující noci se objevila v kadeřnickém salónu v Malibu, kde jí odmítli oholit vlasy. Proto se ujala nůžek sama a ostříhala se dohola.  (DevilDan)
 • Poté zamířila přímo do tetovacího studia, kde si nechala udělat tetování. Svědkové tvrdili, že říkala: „Nedotýkejte se mě. Mám už po krk všech, kteří se mě dotýkají.“ Vlasy společně s nedopitým Red Bullem, zapalovačem a nůžkami, kterými se ostříhala, se objevily na internetu na prodej. (DevilDan)
 • 20. února 2007 se rozhodla znova nastoupit na léčení a veřejně požádala novináře, aby ji nechali na pokoji a respektovali soukromí. To se nestalo a ve chvíli, kdy paparazziové objevili místo jejího pobytu, rozhodla se opět léčbu nedokončit. V léčebně nevydržela ani den. (DevilDan)
 • 21. února 2007 byly obě děti svěřeny do péče Kevinu Federlinovi. Tu noc se objevila před jeho domem a žádala děti zpět. Bývalý manžel jí však neotevřel. Ve chvíli, kdy zjistila, že je pronásledována novináři, napadla je deštníkem. (DevilDan)
 • Měla také připravenu zcela odlišnou show s proslulým kouzelníkem Chrisem Angelem. Na jevišti se měla objevovat a mizet či tancovat skrze zrcadla. Pár dnů před samotným vystoupením však přišlo MTV a samotný hotel Palms, kde se show odehrávala, s tím, že je číslo moc nebezpečné a show se musela kvůli pojištění na poslední chvíli změnit (DevilDan)
 • V březnu 2008 nečekaně oznámila, že si zahraje epizodní roli v úspěšném americkém seriálu How I Met Your Mother. Epizoda s ní se stala nejsledovanější epizodou seriálu vůbec a dostala nejvyšší hodnocení v historii seriálu. (DevilDan)
 • 7. září 2008 potřetí zahájila udílení cen 2008 MTV Video Music Awards. Odnesla si ceny za nejlepší ženské video, nejlepší popové video a video roku za videoklip k písni Piece of Me. V týž den se začal natáčet dokumentární snímek Britney: For the Record, ve kterém se vracela k uplynulým událostem v jejím osobním životě. (DevilDan)
 • V květnu 2010 oficiálně potvrdila svůj vztah se svým agentem Jason Trawickem, s nímž se dohodla na ukončení profesní spolupráce, ve snaze zaměřit se na osobní život. Téhož roku vydala zpěvačka svou první kolekci oblečení, ve spolupráci se značkou Candie's. (DevilDan)
 • 28. září 2010 Odvysílala stanice Fox seriál Glee, ve kterém si ona sama také zahrála. Epizoda Britney/Brittany, která byla poctou právě jí, se stala s 13,3 milióny diváky a 4 % ratingy nejsledovanější epizodou celého seriálu vůbec (DevilDan)
 • V roce 2012 se stala tváří hry Twister Dance na kterou i natočila reklamu, kterou režíroval Ray Kay. Stala se také jedním ze čtyř porotců americké verze soutěže X-Factor. Vyšel také její nový parfém Fantasy Twist a stanice FOX odvysílá další epizodu Glee s poctou Britney. Dále se taktéž Britney stala nejvýdělečnější ženou na světě s výdělkem 58 miliónů dolarů (v částce nezapočítán X Factor).v ní odráželo Britneyino nejhorší životní období. (DevilDan)
 • 12. ledna 2013 Britney potvrdila rozchod s Jasonem Trawickem, s nímž byla rok zasnoubená. (DevilDan)
 • Na konci února Britney navštívila večírek Eltona Johna, na který přišla v elegantní černé róbě. Velkým překvapením pro všechny byla Britneyina nová barva vlasů - hnědá. Také se začala objevovat na veřejnosti s novým přítelem, o čtyři roky mladším Davidem Lucadem, zaměstnancem právnické firmy.  (DevilDan)
 • Britney podepsala smlouvu, týkající se angažmá v Las Vegas v Planet Hollywood, které odstartuje v létě 2014. Smlouva zahrnuje pouze 8 týdnů koncertů ročně, což znamená, že Britney bude vystupovat pouze 2 měsíce v roce. Ve smlouvě je také dodatek, že se Britney Spears bude zúčastňovat bazénových párty v okolí města. Show se bude neustále měnit, aby neopadl zájem a zkoušky na ní začaly už v červenci.  (DevilDan)
 • V dubnu Britney vyšel její v pořadí dvanáctý parfém Island Fantasy, distriubuovaný v Evropě a USA, následně nafotila nový photoshoot pro magazín Shape, objevila se v reklamě pro baseballový tým Dodgers a potvrdila opětovnou účast na Konžském festivalu Wango Tango, kterého se zúčastnila již v roce 2011.. Dále Brit nahrála song "Ooh La La" pro film Šmoulové. (DevilDan)
 • 28. června Britney zveřejnila video, ve kterém říká: „I love all my gay boys!“ Tímto videem se Britney vyjádřila ke zrovnoprávnění homosexuálních sňatků v USA. Na Twitter následně napsala: „Byla jsem tak šťastná a hrdá, když jsem slyšela rozsudek.“ (DevilDan)
 • 23. listopadu zpěvačka navštívila dětskou nemocnici v Orange County, kde se léčí děti onemocněné rakovinou. Britney se se všemi vyfotila, rozdala fyzické nosiče singlu Ooh La La a poskytla rozhovor Ryanu Seacrestovi. (DevilDan)

Alien

 • Britney: ,,Je to moje nejoblíbenější písnička na albu. Každý máme ty chvíle odcizení, stydlivosti a nervozity.'' (Lenin606)

Anticipating

 • Anticipating (Předvídání) je v pořadí čtvrtá píseň z alba nazvaného Britney, které vydala stejnojmenná zpěvačka. Píseň byla vydána jen ve vybraných zemích jako jsou Francie nebo Brazílie. Píseň napsal a produkoval Brian Kierulf a Josh Schwartz. Píseň zazněla i v reklamě propagující auto Toyota Vios. . (Louis16)
 • Britney text písně vysvětlila takto:Pokaždé, když se jdu s přáteli pobavit musím na něco pořád myslet a tím něčím je přítel. Kvůli tomu se nemůžu pořádně bavit. Původní plán byl, že videoklip bude animovaný. Ale jelikož nebyl čas natočit oficiální videoklip začal se vysílat výkon Britney z koncertu v Los Angeles. Společně s Britney se tak v klipu objevují i její tanečníci a jako kulisy plátěné domky a růžové autíčko.. (Louis16)
 • Britney: ,,Je zábavné jít s kamarády ven a užívat si. Najednou vás něco zastaví, připomene vám to vašeho bývalého a vám se začne stýskat.'' (Lenin606)

Baby One More Time

 • Tato píseň byla první Britney hit. V anglii se stala nejprodávanějším singlem v roce 1999. (karaoketexty.cz)
 • Píseň napsal a produkoval dlouhodobý spolupracovník Spears Max Martin. V písni se jedná o konec vztahu, který zapříčinila sama zpěvačka, ale teď to chce vzít všechno zpátky a lituje svého rozhodnutí. Výsledkem spolupráce Spears s Martinem je celosvětový hit, který se stal v kariéře Američanky průlomový. Píseň také vešla v patrnost i díky svému videoklipu, který byl v té době hodně pobuřující.. (Louis16)
 • Britney uvedla, že sportovní oblečení, které má v průběhu klipu na sobě, nebylo nikterak drahé. Stálo prý jen pár babek. (Lespir)
 • Kluk, který se v poslední části videoklipu objevuje na lavičce a oněmž celá píseň je, je bratranec Britney Spears. (Lespir)
 • Učitelku na začátku videoklipu si zahrála Britneyina asistentka a přítelkyně Felicia. (Lespir)
 • Britney: ,,Nezpívám o tom, aby mě kluk mlátil. Je vtipné, že si to lidé myslí. Chci, aby mi dal znamení.'' (Lenin606)
 • Klip k hitu “...Baby One More Time” se natáčel na střední škole Venice, kde se točila i slavná Pomáda.  (snoopy)

Body Ache

 • Britney: ,,Tanec je moje největší vášeň. Napsali jsme tuhle písničku, když jsme připravovali vystoupení ve Vegas, kde mám nejvíce choreografií a každý den jsem tancovala dokud mě nebolelo tělo.'' (Lenin606)

Born To Make You Happy

 • Born to Make You Happy (Zrozena proto, aby tě udělala šťastným) je čtvrtá píseň Britney Spears z jejího debutu ...Baby One More Time. Song byl vydán v Evropě a Kanadě během čtvrté čtvrtiny roku 1999. Píseň napsali a produkovali Andreas Carlsson a Kristian Lundin. Píseň je ve středním tempu. Britney v písni vzpomíná na svůj vztah a přeje si aby ten byl právě ten pravý.. (Louis16)
 • Píseň byla určena hlavně pro Velkou Británii, kde také dosáhla vrcholu. Celkem se písně prodalo v Británii na 305,000 kusů. Později píseň vyšla i ve zbytku Evropy, kde zažila velké hudební žně. Opačnou stranu úspěchu s touto písní zažila Britney v Kanadě, kde se píseň dostala jen do první dvacítky. Ačkoli píseň oficiálně v Mexiku nevyšla stala se tam také velmi populární.. (Louis16)
 • Video režíroval Billie Woodruff a natáčelo se v Los Angeles. Klip začíná pohledem na Britney, která spí. Ve svém snu se objevuje v jakési futuristické místnosti s několika částmi. Během refrénu tančí na střeše se skupinou lidí. Britney má na sobě červený top a černou sukni. Ve svém snu se setká i se svým partnerem, se kterým ukončí klip velkou polštářovou bitvou.. (Louis16)

Boys

 • Ačkoli se Britney písní Boys vracela hudebně na americkou půdu a očekávalo se od písně víc, skončila na pouhopouhém 109. místě. V mezinárodním měřítku to byla první píseň Britney, která zaznamenala i neúspěch ve světě. Ve Velké Británii skončila nejlépe na sedmém místě a prodalo se jí 74,000 kusů.. (Louis16)
 • Boys (Chlapci) je poslední píseň Britney Spears z jejího třetího řadového alba nazvaného Britney. Píseň byla vydána během třetí čtvrtiny roku 2002. Píseň napsali a produkovali The Neptunes a byla vydána v remixové podobě, kde zpívá s Britney i jeden člen The Neptunes Pharrell Williams. Píseň zazněla i ve filmu Austin Powers.. (Louis16)
 • Klip k písni Boys režíroval Dave Meyers, který Britney převlékl do nazdobeného oblečení a poslal ji do společnosti tančících žen na hrad. Dále se Britney prochází kolem bazénu, zatímco Pharrell Williams flirtuje u baru se ženou. Na konci klipu se objevuje i hlavní hrdina filmu Austin Powers. Klip byl nominován na MTV Video Music Awards v roce 2003 za nejlepší videoklip.. (Louis16)

Break The Ice

 • Break the Ice je 3. singlem z 5. studiového alba Blackout americké popové zpěvačky Britney Spears. Videoklip k singlu je animovaný. Break the Ice dosáhlo již první týden v české hitparádě T-music 1.místa.. (Louis16)
 • Po vydání desky "Blackout" se právě skladba "Break The Ice" těšila největší pozornosti kritiků. Vyjadřovali se o ní jako o fantastickém flirtovacím songu nebo o popovém drahokamu. Paradoxně byla tato píseň z celého alba v hitparádových žebříčcích tou nejméně úspěšnou. . (sisinka010)
 • Zatímco kritici nad písní mlsně kroužili, fanoušci jiné popové divy, čokoládové Janet Jackson, nařkli Britney z plagiátorství, když jim věta "I like this part" připomněla píseň "Nasty" z roku 1986. . (sisinka010)
 • Při nahrávání písně byla Britney v 8. měsíci těhotenství a za 3 týdny poté porodila. (Lenin606)

Circus

 • Circus druhý singl z alba Circus americké zpěvačky Britney Spears. Klip se dostal do televizních stanic v lednu. Britney Spears za klip Circus málem šla k soudu. Prý týrala slony, kteří se v jejím klipu objevili. Britney zapírá, že by se slony dělala pokusy a popírají to i majitelé slonů. Zároveň v tomto klipu dělá reklamu na svou novou vůni Hidden Fantasy.. (Louis16)
 • Ve videoklipu vše začíná pohledem na Britney, která se voní u zrcadla. Poté si připíná náušnice. Vezme si na sebe černý kabát a jde do uličky, která je mezi stany. V uličce na ni čekají tanečníci. Poté s nimi tancuje. V příštím okamžiku je Britney oblečená do sukně a vyzývavého korzetu. Opět tančí. Můžeme tam uvidět i dva lvy a slona. Klip končí pohledem na Britney.. (Louis16)
 • Song Circus si v hitparádách nevedl špatně. Průměrné umístění bylo na 18. místě. Za tento klip získala Britney cenu na Mtv Australia za nejlepší pohyby.. (Louis16)
 • Britney: ,,Zpívám o sobě, jsem bavič. Co dělám a co mám na vystoupeních je cirkus - kostýmy a divadelní kulisy.'' (Lenin606)

Coupure Électrique

 • Francouzský název "Coupure Électrique" se dá do angličtiny přeložit jako "Blackout", čímž Britney odkazuje na své páté studiové album, které nese právě tento název. Toto album je dodnes považováno za její nejlepší práci. (pussybitch)

Criminal

 • „Criminal“ je skladba americkej speváčky Britney Spears, ktorá bola vydaná ako štvrtý singel z jej siedmeho štúdiového albumu Femme Fatale. Skladbu napísali a produkovali Max Martin a Shellback s ďalším písaním textov od Tiffany Amber. „Criminal“ bol vybraný ako singel v hlasovaní na facebookovej stránke Britney Spears a vydanie bolo určené po odovzdávaní cien MTV Video Music Awards 2011. (jasunekjmnin)
 • V klipu se objevuje bývalý přítel Britney - Jason Trawick. V klipu se zamiluje do kriminálníka (Jasona) a pomáhá mu vykrádat obchody i banky jako novodobí Bonnie a Clyde. Policie je nakonec najde v jejích doupěti, které následně vystřílí. Oni jim však uniknou. Klip režíroval Chris Marrs Piliero, který s ní natočil i její předcházející klip k písni I Wanna Go. Píseň i klip získaly od kritiků celkem kladné hodnocení (nezbeda)

Don't Let Me Be The Last To Know

 • Don’t Let Me Be the Last to Know (Nenech mě být poslední, kdo to ví) je čtvrtá a poslední píseň z druhého alba Oops!... I Did It Again americké zpěvačky Britney Spears, která vyšla během první čtvrtiny roku 2001. Píseň společně napsali Robert Lange a americká country zpěvačka Shania Twain. Producentskou práci zastali Max Martin a Rami. Text je o nevyřčené lásce, o které každý ví, jenom ne osoba, která je milována.. (Louis16)
 • Videoklip natáčel Herb Ritts a celý se natáčel v Key Biscane na Floridě. Společně s Britney se v klipu objevuje i francouzský model Brice Durand. V klipu je mnoho milostných scén a všeobecně vyvolal v USA velké pohoršení.. (Louis16)
 • Údajně tyto scény způsobily počátek konce jednoho z nejsledovanějších vztahů a to vztah Britney s Justinem Timberlakem. Nakonec se z videoklipu na žádost Lynn Spears, matky Britney musely vystříhat ty nejpikantnější a nejsexuálnější scény. Videoklip obdržel nominaci na Billboard Music Awards v kategorii nejlepší současný klip.. (Louis16)
 • Don’t Let Me Be the Last to Know je první píseň Britney Spears, která se nedostala ani mezi TOP 100 v USA. Hlavní vinou neúspěchu bylo, že píseň byla uvolněna hlavně pro komerční účely a také, že v roce 2001 začal rapidně klesat zájem o prodejnost jednotlivých písní a začalo se rozmáhat ve vysoké míře nelegální stahování.. (Louis16)

Do Somethin'

 • Do Somethin' (Udělej něco) je píseň Britney Spears, která vyšla na albu toho nejlepšího Greatest Hits: My Prerogative. Režie tohoto klipu se premiérově uchopila sama Britney, ale na pomoc si přece jen pozvala i někoho zkušenějšího, a to Billieho Woodruffa.. (Louis16)
 • V klipu vystupuje ještě s dalšími tanečnicemi. Britney se v klipu objevuje v nebi, v klubu, u baru ale samozřejmě i za mikrofonem. V prosinci 2005 byl tento klip vyhlášen jako nejhorší klip roku, což se Britney stalo už potřetí v kariéře. V listopadu 2007 zvítězil Louis Vuitton v soudním procesu, ve kterém požadoval zákaz vysílání tohoto videoklipu z důvodu uvedení loga jeho módní značky ve videoklipu.. (Louis16)
 • Ačkoli píseň nebyla oficiálně v USA vydána, dostala se na poslední sté místo v hitparádě Billboard Hot 100. Jinde ve světě tato píseň posbírala skromné úspěchy.. (Louis16)

(Drop Dead) Beautiful

 • Vyraz ,,drop dead'' je anglicky hovorovy vyraz pro neco naprosto skveleho, krasneho, uzasneho atd. (HannyPfanny)

Everytime

 • Everytime se umístila v USA na patnáctém místě. Celosvětově se stejně jako písni Toxic velmi dařilo. Téměř ve všech zemích se probojovala do Top 10. (jasunekjmnin)
 • Režisér David LaChapelle natočil k této písni velmi kontroverzní videoklip. V původní dosud nezveřejněné verzi se měla Britney Spears předávkovat prášky, zapít je alkoholem a následkem předávkování zemřít. Ale protesty fanoušků a veřejnosti ho donutily natočit druhou snesitelnější verzi. I přesto existují dvě veze, ta americká je oproti celosvětové chudší o některé záběry a je v ní méně krve.. (Louis16)
 • Klip začíná příjezdem Britney a jejího přítele (kterého hraje Stephen Dorff) do hotelu v Las Vegas. Zde je pronásledují reportéři. Jeden zpravodaj Britney zraní, ale nikdo si toho nevšimne. V hotelu se pak mezi párem strhne hádka a přítel Britney hodí vázu s květinami na zem, Britney se naštve a zmizí v koupelně. . (Louis16)
 • Zatímco se koupe ve vaně zjistí, že je na hlavě zraněná, ztratí vědomí a ponoří se do vany. Po chvíli Britney nalézá ve vaně její přítel, ale ta už prožívá jakousi reinkarnaci a její duch prochází nemocnicí, kde se jí snaží lékaři marně zachránit. Když nahlédne do pokoje, kde se narodilo miminko Britney umírá. V úplném závěru klipu se Britney probudí ve vaně a usmívá se. Tento konec má symbolizovat vzácnost života.. (Louis16)
 • Písnička zazněla i ve filmu Spring Breakers , kde hrála například i Selena Gomez či Vanessa Hudgens. (Belieber6917)
 • Britney: ,,Každý chce, aby se mu v životě dařilo, ale svět není fér. Bude tady někdo kdo vás nebude mít rád.'' (Lenin606)

From The Bottom Of My Broken Heart

 • From the Bottom of My Broken Heart (Ze dna mého zlomeného srdce) je pátá a poslední píseň, která vyšla z debutového alba američanby Britney Spears. Píseň vyšla v Austrálii a USA a vyšla během první čtvrtiny roku 2000.. (Louis16)
 • Píseň napsal a produkoval Eric Foster White. V této melancholické baladě vzpomíná Britney na svou první lásku a přeje si, aby nikdy neskončila. Píseň nebyla zařazena na výběr největších hitů této Američanky nazvaných Greatest Hits: My Prerogative.. (Louis16)
 • Videokli režíroval Gregory Dark a vše začíná pohledem na Britney, která si balí své věci a chystá se na odchod z domova. Je rozrušená, protože ví, že opustí svou lásku. Skrz video vidíme i jakési záběry do minulosti, kde je se svým přítelem. Klip končí tak, že se přítel snaží Britney zastavit, proto vyráží na autobusou zastávku. Přijede ale pozdě, Britney už odjíždí.. (Louis16)
 • V Americe se píseň dostala do první dvacítky. Stejně jako Born to Make You Happy nevyšla píseň na celém světě, pouze ve vybraných regionech, z nichž jeden byla i Austrálie, kde si mohli vybrat zda chtějí vydat právě Born to Make You Happy nebo From the Bottom of My Broken Heart. Rozhodli se pro pomalejší z variant a později usoudili, že si vybrali špatně. Písni se v tamější hitparádě moc nedařilo.. (Louis16)

Gimme More

 • Gimme More (Dej mi víc) je pilotní singl z pátého studiové alba Blackout americké zpěvačky Britney Spears, který vyšel v září 2007. Singl produkoval Danja a je to druhý nejúspěšnější singl Britney Spears od pilotní skladby ...Baby One More Time. (jasunekjmnin)
 • Premiéru měl singl už 30. srpna v amerických rádiích. Oficiální vydání bylo naplánováno až na 25. září v Severní Americe a Austrálii a na 28. září pro Evropu. Samotný singl byl kritikou přijat velmi kladně, prestižní časopis Blender dal singlu čtyři hvězdičky z pěti možných a označil singl za „oslňující disco“.. (Louis16)
 • Píseň lze zaslechnout v rádiu ve hře GTA V. (Mic2000)

Giorgio Moroder feat. Britney Spears - Tom’s Diner

 • Písničku v originále nazpívala Suzanne Vega v roce 1987. (Lenin606)

Hold It Against Me

 • Hold It Against Me je píseň americké popové zpěvačky Britney Spears. Tato sladba se nachází na jejím sedmém studiovém albu. Produkce se ujmuli producenti Dr. Luke a Max Martin.Jedná se tak již o čtvrtý singl Britney Spears, který okamžitě obsadil první příčku hitparád a i díky tomu se stala zpěvačka druhým umělcem v historii, kterému se podařilo mít pilotní singly na špici hitparád hned několikrát. Prvním umělcem byla kolegyně Mariah Carey. (jasunekjmnin)
 • Ve videoklipu k písni hraje Britney popovou hvězdu z vesmíru, která přistane na Zemi, aby tu našla slávu. Stane se celebritou, ale její popularita ji přemůže a zničí.. (Louis16)

(I Can't Get No) Satisfaction

 • Píseň ''(I Can't Get No) Satisfaction'' je cover. Původně tuto píseň zpívají Rolling Stones. (panikocici)

If U Seek Amy

 • Název písničky jsou odspelované dvě slova F-U-C-K-me. Nemá cenu se pokoušet to překládat jinak než doslovně, nedává to smysl ani v angličtině. Sama Britney na to v klipu poukazuje. Taktéž najednou text začne mít hlavu a patu - all of the boys and all of the girls are begging to F U C K me. (littleboy)

I Love Rock 'N' Roll

 • I Love Rock 'N Roll (Miluju Rock 'N Roll) je písní z roku 1975 angloamerické skupiny The Arrows. Patří k nejvýznamnějším rock and rollovým písním zejména díky populárním coververzím především od Joan Jett a Britney Spears.. (Louis16)
 • Joan Jett nahrála tuto píseň dvakrát. Poprvé v roce 1979 se dvěma členy kapely Sex Pistols (Steve Jones a Paul Cook), tato verze se ale hitem nestala. Podruhé nahrála píseň roku 1982 se svojí skupinou The Blackhearts a s touto nahrávkou, kromě jiných úspěchů, držela sedm týdnů první místo v americkém žebříčku Billboard Hot 100.. (Louis16)
 • Píseň byla použita ve filmu Crossroads, kde hraje Britney Spears a vyšla jako čtvrtá píseň na jejím albu Britney. Jako singl byla vydána během druhé čtvrtiny roku 2002.. (Louis16)
 • Klip režíroval Chris Applebaum. Děj není nikterak složitý, Britney, která je oblečena do koženého oblečku je v červené místnosti, kde se plazí po podlaze, hraje na kytaru nebo tančí na motorce. Speciální videoklip se odehrává v Karaoke baru během natáčení filmu Crossroads. Tento klip se vysílal v Jižní Americe.. (Louis16)
 • Tato píseň je považována za nejhorší komerční selhání Britney Spears. Úspěchy zažila tato verze americké zpěvačky jen ve Velké Británii, kde se umístila na třináctém místě, což ale znamená nejhorší umístění v Británii během celé kariéry této zpěvačky.. (Louis16)

I'm A Slave 4 U

 • I'm Slave 4 U (Jsem otrok pro tebe) je první píseň ze třetí desky Britney Spears nezvané Britney. Píseň vyšla během třetí čtvrtiny roku 2001. Tato píseň je často považována za další vývojový stupeň této zpěvačky, protože se pohybuje okoly R&B rytmu. Videoklip také posouvá Britney o kousek dál a zbavuje jí image panny a holky od vedle.. (Louis16)
 • I v producentském složení se Britney posunula o kus dál. S písní ji pomáhali Snoop Dogg, Jay-Z, Mystikal a další hip hopoví umělci. V textu Britney zpívá, že už se nemůže kontrolovat a je jen náš otrok. Ačkoli sama prohlásila, že píseň je o tanci a nikoli o sexu, nikdo ji to moc nevěřil.. (Louis16)
 • Režie klipu se ujal Francis Lawrence a celý se natočil v Universal City v Kalifornii. Toto video je zřejmě nejriskantnější v celé kariéře Britney. Děj se odehrává v jakési sauně, která je ve futuristickém městě. V klipu vidíme Britney v různých tanečních pozicích a na různých místech jako jsou balkon nebo v koupelně před zrcadlem. . (Louis16)
 • Vidíme i skupinu lidí, která si v druhé polovině klipu podává Britney na rukou. Lidé kolem jsou zpocení a mají žízeň. Klip končí, když začíná pršet. I'm Slave 4 U zaznamenala v hitparádách mírné úspěchy. V USA se probojoval jen na chvost nejlepší třicítky. Jinde ve světě byl ale velice úspěšný ve Velké Británii se dostala píseň do top 5 a prodalo se jí zde více než 149,000 kusů.. (Louis16)

I'm Not A Girl, Not Yet A Woman

 • Tahle píseň je o Britney Spears samotné. (fanBritneyS)
 • I'm Not a Girl, Not Yet a Woman (Nejsem dívka, ale ještě ani žena) je třetí píseň z alba Britney, které vydala americká zpěvačka Britney Spears. Píseň vyšla ve první čtvrtině roku 2002. Píseň společně napsali a produkovali Max Martin, Rami a anglická zpěvačka Dido. Text je jednoduchý, Britney zpívá, že už se necítí jako dívka, ale ještě se necítí být ženou.. (Louis16)
 • Režie klipu se ujal Wayne Isham. V Japonskou tento klip získal ocenění za nejlepší zahraniční videoklip. Byly vytvořeny dvě verze tohoto klipu. V první verzi je pouze Britney, jak se prochází po kaňonu a v horách. V druhé verzi jsou záběry i z jejího filmu Crossroads.. (Louis16)
 • I'm Not a Girl, Not Yet a Woman se stala druhou písní této zpěvačky, která se nedostala do Top 100 v prestižní americké hitparádě Billboard Hot 100. Proto byla následně zařazena do hitparády nazvané Bubbling, kde bojují o první místo písně, které propadly. V mezinárodním měřítku se píseň dočkala smíšené odezvy. Výraznější úspěch zaznamenala ve Velké Británii, kde se jí prodalo 132 000 kusů.. (Louis16)
 • Britney dostává emaily od dívek, které prochází pubertou. Ona mluví o pocitu úzkosti a zármutku. (Lenin606)

I´ve Just Begun (Having My Fun)

 • I've Just Begun (Having My Fun) je píseň, kterou vydala Britney Spears pouze v digitálním formátu na serveru iTunes v roce 2004. Píseň byla původně napsána pro album In the Zone, ale nakonec byla vydražena v limitované edici této desky. Song se objevil i na výběru toho nejlepšího nazvaném Greatest Hits: My Prerogative.. (Louis16)
 • Jelikož píseň nebyla vydána v klasickém formátu a nebyl k ní ani vydán videoklip, nevešla moc ve známost a úspěchů moc nezaznamenala.. (Louis16)

I Wanna Go

 • I Wanna Go třetí singl z alba Femme Fatale americké zpěvačky Britney Spears. Song byl vydán 13. červen 2011. Produkce se ujmuli producenti Max Martin, Shellback.. (Louis16)

Kill The Lights

 • Britney zpívá o novinářích. (Lenin606)

Lace And Leather

 • Doprovodné vokály udělala zpěvačka Kesha, v té době ještě neznámá. Potřebovala zaplatit za nájem a neměla peníze. (Lenin606)

Lucky

 • Lucky (Šťastná) je druhá píseň z druhé řadové desky Britney Spears. Song byl vydán během třetí třetiny roku 2000. Píseň opět napsali a produkovali duo Max Martin a Rami. Text je o herečce, která je zdánlivě šťastná, jelikož má peníze, slávu, krásu, ale ve skutečnosti je hrozně osamělá.. (Louis16)
 • Video protentokrát režíroval Dave Meyers a celý se natáčel v Orlandu na Floridě. Na počátku klipu vidíme Britney jako vypravěčku v divadle, která uvádí život jedné hollywoodské hvězdy, která se jmenuje Lucky a hraje ji také Britney Spears.. (Louis16)
 • Když se opona otevře vidíme obrovský plakát, na které je Britney coby slavná herečka i nakreslena. Vidíme Lucky, která má všechno, ale tváří se velmi smutně, i když si ve videoklipu dokráčí pro největší hereckou poctu, pro Oskara. Usmívá se na své fanoušky a všem děkuje, ale uvnitř ví, že to pro ni není opravdové štěstí.. (Louis16)
 • Ačkoli píseň Lucky nedosáhla obřích rozměrů předchozí písně Oops!... I Did It Again, ale v hudebním měřítku byla relativně úspěšná. V USA se píseň odsadila nejvýše třiadvacáté místo. V Evropě se většinou píseň probojovala do Top 10, ale v Kanadě a Brazílii se úspěchu moc netěšila, spíše sklidila posměch díky klipu, kde Britney přebírá Oskara. Ve Velké Británii se prodalo písně více než 203,000 kusů.. (Louis16)

Make Me...ft. G-Eazy

 • Britney Spears tuto píseň, společně s G-Eazym předvedla na předávání prestižních cen televize MTV zvaných VMAs, čímž prolomila 5 let dlouhou pauzu od její poslední účasti na tomto předávání cen, kdy v roce 2011 přebrala cenu "Michael Jackson Video Vanguard Award" a také neuvěřitelnou 9 let dlouhou pauzu od jejího posledního vystoupení na VMAs, kdy v roce 2007 předvedla její hit z alba Blackout "Gimme More" (FanboyJohn)

Me Against The Music

 • Me Against The Music (Já proti hudbě) je první píseň z alba In the Zone americké zpěvačky Britney Spears. Píseň vyšla během čtvrté čtvrtiny roku 2003. Britney tuto skladbu nazpívala společně s Madonnou.. (Louis16)
 • Me Against the Music byl návrat Britney k hudbě po více jak roční odmlce přesto v Americe moc neuspěl. Dosáhl pouze na skromné pětatřicáté místo. Ve světě byl ale píseň obrovským hitem a do Top 5 se dostala téměř v každé zemi. V Británii se písně prodalo 122,000 kusů.. (Louis16)
 • Píseň je úplně odlišná ve všech směrech od ostatních, které Britney prozatím vydala. Za prvé je to první píseň kterou napsala i produkovala zároveň. Kritiky byl tento song nekompromisně setřena a označeni typu: Největší hudební horor, opovržení ve všech směrech, největší hudební pohroma historie nebyly ničím výjimečným.. (Louis16)
 • Píseň původně nebyla plánovaná jako singl, ale na poslední chvíli byla úplně předělána a získala nový zvuk, tudíž v konečné fázi rozhodování padlo, že právě Me Against The Music vyjde jako první singl z alba In the Zone.. (Louis16)
 • Klip režíroval Paul Hunter. Děj probíhá takto: Britney přijíždí do klubu a ve chvíli, kdy do něj vchází vidíme Britney na různých místech klubu. V jedné místnosti sedí i Madonna a natáčí jí kamera. A i když akce v klubu se rozjíždí Britney pátrá po té ženě, kterou spatřila. Tak vidíme Britney jak Madonnu všude hledá, plazí se kolem zdí a tančí.. (Louis16)
 • Nakonec Madonnu najde a vypadá to, že dojde k polibku (jakési repete na jejich polibek na MTV Video Music Awards 2003), v tom momentu ale Madonna zmizí. Videoklip zůstal v hitparádě TRL dvacet týdnů na čísle jedna. O primát přišel až v roce 2005, kdy jej porazil klip Kelly Clarkson Behind These Hazel Eyes.. (Louis16)

My Baby

 • Britney Spears napsala tento song na konci traumatizujícího roku, který byl ve všech bulvárních plátcích, ztratila opatrovnictví svých dětí. Díky soudu, který udělil zvýšenou návštěvnost, napsala píseň pro všechna batolata jako poděkování a mohla se vrátit na pódia. (Lenin606)

My Prerogative

 • My Prerogative (Mé neodvolatelné právo) je píseň Britney Spears, kterou vydala v roce 2004. Píseň v originále nazpíval Bobby Brown. Klip režíroval Jake Nava a je v něm i zinscenována svatba s jejím pozdějším manželem Kevinem Federlinem. Videoklip byl jindy k Britney velmi kritickým časopisem Rolling Stone označen za nejlepší klip roku 2004. Ironicky server Muchmusic toto video prohlásil za nejhorší v témže roce.. (Louis16)
 • V USA tato coververze nezaznamenala úspěch. Píseň se nedostala do pořadí Billboard Hot 100. Přesto se singlu celosvětově prodalo přes 1,1 milionu kopií.. (Louis16)

Oh la la

 • Song byl natočen v rámci soundtracku k filmu Šmoulové 2 (hanbor)
 • Ve videoklipu se objevily synové Britney Jayden James a Sean Preston. Nechybí tam také neteř Britney Maddie Bryan. (Lespir)
 • Ve videoklipu se Britney pomocí Gargamelovy kouzelné hůlky dostane na filmové plátno do Šmoulice. (DevilDan)
 • Videoklip se již od začátku setkával s úspěchy; za 24 hodin získal téměř 4 miliony a za týden 10 milionů zhlédnutí na VEVO.  (DevilDan)
 • Na Radio Disney Music Awards 2014 byla tato píseň nominována v kategorii Favorite Song From a Movie or TV Show (nejlepší soundtrack). (johnie1lenka)
 • Na Radio Disney Music Awards 2014 vyhrála tato píseň v kategorii Best Song That Makes You Smile (píseň, která tě rozesměje). (johnie1lenka)

Oops!... I Did It Again

 • Oops!… I Did It Again (Ups, udělala jsem to zase) je první píseň ze stejnojmenného alba Američanky Britney Spears, který vyšel v roce 2000. Píseň napsal a produkoval Max Martin a Rami. Tato taneční píseň má po textové stránce ukázat tu nebezpečnější část Britney tím, že má přítele, se kterým si v písni jen tak hraje. Tato píseň je jedna z nejvíce charakterizujících tuto zpěvačku a stala se jednou z jejích nejúspěšnějších v kariéře.. (Louis16)
 • Fráze Oops!I Did It Again se vžila i mezi lid a stala se jednou z nejužívanějších a nejoblíbenějších v médiích i mezi lidmi. Píseň je také malou předzvěstí sexuální image Britney Spears. Píseň byla také parodována finskou metalovou skupinou Children of Bodom ve stejnojmenném singlu Oops!... I Did It Again.. (Louis16)
 • Video se natáčelo ve studiu v Kalifornii a natáčel jej opět režisér Nigel Dick, který si pohrál s myšlenkou života na Marsu. Mimo Britney, která je oděna do červeného přiléhavého oblečku je společně s ní v hlavní roli i kosmonaut, který se do ní ve videoklipu zamiluje a věnuje ji náhrdelník (ten, který se objevuje i ve filmu Titanic). (Louis16)
 • Píseň si vysloužila několik nominací, ale žádnou neproměnila v cenu. Britney se ani protentokrát nedočkala vysněné Grammy, na kterou byla už podruhé neúspěšně nominována.. (Louis16)
 • Samotné natáčení nepatří k těm, které bude zpěvačka s nadšením líčit svým vnoučatům. Červený latexový obleček jí byl natolik těsný, že podle svých slov během natáčení trpěla jako pes, navíc všudypřítomné horko z reflektorů jí na spokojenosti také nepřidalo. Aby toho nebylo málo, jako suvenýr do dalších let si odnesla z natáčení čtyři stehy na hlavě, protože jí na hlavu spadla jedna z kamer.. (sisinka010)

Outrageous

 • Outrageous (Odporný) je čtvrtá a poslední píseň z alba In the Zone, jež nazpívala Američanka Britney Spears. Singl byl vydán během třetí čtvrtiny roku 2004. Píseň Outrageous napsal a produkoval známý R&B zpěvák R. Kelly, kterého můžeme slyšet ve vokálech této písně. Text písně si přála Britney, aby byl napsaný na ní a znamenal, že všechno, co dělá je odporné.. (Louis16)
 • Režie se opět chopil Dave Meyers, ale jelikož si Britney během natáčení vážně poranila koleno při tanci, klip se nedotočil. Scény klipu, ale byly zveřejněny na DVD Greatest Hits: My Prerogative, kde se objevila společně se Snoop Doggem. . (Louis16)
 • Klip se natáčel ve Woodside v New Yorku a natočené scény obsahují Britney, která sleduje Snoopa při basketbalu, se kterým později i flirtuje. Poslední natočená scéna je právě tanec, při jehož natáčení došlo již ke zmiňovanému zranění. Písni Outrageous se moc nedařilo, odborníci se ale shodli, že píseň není špatná, ale zkrátka k ní chyběl videoklip, který by se fanouškům vryl do povědomí.. (Louis16)

Overprotected

 • Overprotected (Příliš chráněná) je píseň Američanky Britney Spears, která vyšla v pořadí jako druhá z její třetí řadové desky nazvané Britney. Píseň vyšla během první čtvrtiny roku 2002. Píseň napsali produkovali společně Max Martin a Rami, ačkoli známější Darkchild Remix produkoval Rodney Jerkins. . (Louis16)
 • Text je o hledání sebe sama, Britney zpívá, že než zjistí, kdo vlastně je, bude muset prožít ještě mnoho věcí. Za tuto píseň obdržela Britney i nominaci na Grammy v roce 2003, a to v kategorii Nejlepší popová píseň.. (Louis16)
 • Při natáčení albové verze videoklipu se setkala Britney coby s režisérem opět s Billie Woodrufem. Klip začíná útěkem před dotěrnými novináři. Britney najde malou uličku do opuštěné továrně a rozhodne se tam vejít, doufajíc, že nenarazí na žádného novináře. Když jde kolem budovy, začíná tančit a v továrně je už se svými tanečníky.. (Louis16)
 • Ke konci klipu se Britney objevuje v místnosti, kde jsou vylepeny všude její fotky. Remixový klip režíroval Chris Applebaum. Klip začíná pohledem na Britney, která sleduje zprávy v hotelu a vidí, jak o ní vysílají špatně. Zavolá proto svého bodyguarda a chce odejít, ale zachytí ji bezpečnostní kamery. Britney a její tanečníci opět tančí.. (Louis16)
 • V USA píseň zcela propadla, nejvyššího umístění bylo až šestaosmdesáté místo. I mezinárodně byla píseň propadák, vedlo se jí hůře než baladě Don't Let Me Be the Last to Know. Relativních úspěchů se dočkala jen ve Velké Británii, kde se píseň dostala na čtvrté místo a prodalo se jí více než 124 000 kusů.. (Louis16)

Perfume

 • Skladbu pro Britney napsala zpěvačka Sia, produkce se ujal Will.i.am, Chris Braide a Keith Harris. (hanbor)
 • Britney: ,,Holka ví, že ji kluk podvádí. Chce, aby si čichl k jejímu parfému a ona si označí své teritorium.'' (Lenin606)

Piece Of Me

 • Piece of Me je druhým singlem americké popové zpěvačky Britney Spears z jejího 5. studiového alba Blackout. Singl vyšel v lednu 2008. Video k písničce se natáčelo 27. a 28. listopadu v hollywoodském nočním klubu Social Hollywood a natáčení videa stálo 500 000 $. Režisérem videa je Wayne Isham, který spolupracoval s Britney již dříve na jejím hitu I'm Not a Girl, Not Yet a Woman. Video mělo exkluzivní premiéru 14. prosince na MTV.. (Louis16)
 • Producent: Bloodshy & Avant Mixer: Niklas Flyckt Klávesy, programování, basa, kytara: Bloodshy & Avant Dodatečná kytara: Henrik Jonback Dodatečná basa: Klas Ahlund Zadní vokály: Robyn. (Louis16)
 • Britney reaguje na masivní pozornost médií. V této písni má vzdorný postoj, vysvětluje že i přes neustálé obtěžování je pořád úspěšná. (Lenin606)

Pretty Girls feat. Iggy Azalea

 • Videoklip skládá poctu hudebně komediálnímu filmu "Pozemšťanky jsou lehce k mání" z roku 1988. Proto ty svítivé oči a další nadpozemské schopnosti. (DevilDan)
 • Kromě Iggy se na textu podílely i holky z kapely Little Mix (DevilDan)

Private Show

 • Píseň "Private Show" byla použita v reklamě na stejnojmenný parfém od Britney. (pussybitch)
 • "Jablečný koláč" (v angl. Apple Pie) je ve slangu výraz pro ženské přirození. (pussybitch)

Quicksand

 • Píseň napsala Lady Gaga v době, kdy psala texty pro jiné umělce. (Lenin606)

Someday ( I Will Understand)

 • Someday (I Will Understand) Jednou (pochopím) je píseň, kterou vydala Britney Spears během třetí čtvrtiny roku 2005. Song napsala Britney dva týdny před tím, než se dozvěděla o svém těhotenství, kdy čekala svého prvního syna Seana Prestona. Celou píseň Spears nahrála sama na klavíru, o producentskou práci se postaral Guy Sigsworth, který produkoval také Everytime.. (Louis16)
 • Videoklip se poprvé objevil na DVD nazvaném Britney & Kevin: Chaotic. Celý klip je velmi klidný. Vidíme Britney, která je těhotná a oblečena celá v bílém. Chodí po svém domě nebo leží na posteli, ze které se kouká na zahradu. Celý klip režíroval Michael Haussman.. (Louis16)
 • Píseň se začala vysílat v červnu 2005 a setkala se s velmi kladnou odezvou. Ale nepropracovala se na nejvyšší pozice. V USA píseň vydána nebyla.. (Louis16)

Sometimes

 • Sometimes (Někdy) je druhá píseň americké zpěvačky Britney Spears, kterou vydala ze svého debutového alba ...Baby One More Time. Píseň vyšla během druhé čtvrtiny roku 1999. Napsal a produkoval ji Jorgen Elofsson, který za tuto píseň obdržel BMI cenu v roce 2000 v kategorii Nejlepší komponovaná píseň roku.. (Louis16)
 • Píseň je klasická o balada o lásce a jejích symptomech aneb jak Britney v písni zpívá: „sometimes I run, sometimes I hide, sometimes I'm scared of you." (Někdy běžím, někdy se skrývám, někdy se tě bojím) Na jaře roku 2005 byla Britney a její tým zažalováni za opisování. Rodilý indián Steve Wallace vysoudil 150.000$ díky prohlášení, že píseň ve skutečnosti napsal on.. (Louis16)
 • Stejně jako předchozí písně …Baby One More Time i Sometimes režíroval Nigel Dick. Tentokrát si jako lokalitu vybral Zátoku lásky v Malibu. Tento videoklip je jednou z prvních vlaštovek, která nastavoval obraz panenské Britney Spears, což se stalo později i její image.. (Louis16)
 • Videoklip byl dobře načasován vzhledem k datu vydání, šlo o takzvaný slunečný videoklip. Děj v něm je jednoduchý zamilovaná Britney sleduje v dáli kluka, kterého miluje. On je na pláži a hraje si se psem. Pak jsou zde záběry Spears na pikniku v refrénech Britney společně se skupinou tanečníků oděných v bílém tančí na molu.. (Louis16)
 • Kvůli tomu, že píseň vyšla pouze v rádiích byla zpočátku v hitparádách v nevýhodě. Bylo zvykem, že pokud se song začne hrát v rádiích, vydá se i CD, které napomáhá ke komerční úspěšnosti. Navzdory tomuto handicapu se postupem času v žebříčcích propracovala na dobrá místa. V USA v hitparádě Billboard Hot 100 skončila nejlépe na jednadvacátém místě.. (Louis16)
 • Žně zažila píseň Sometimes v Austrálii a v některých evropských státech. Sometimes se stala obrovských hitem ve Velké Británii, kde se této písně nakonec prodalo více než 414,000 kopií.. (Louis16)

Stronger

 • Stronger (Silnější) je druhá píseň z alba Oops!... I Did It Again americké zpěvačky Britney Spears. Píseň byla vydána během čtvrté čtvrtiny roku 2000. Píseň napsali a produkovali dvorní producenti této Američanky Max Martin a Rami. V této písni se zpívá o překonaných krizích ve vztahu a prohlašuje se, že pokud to člověk zvládne je silnější než předtím.. (Louis16)
 • Videoklip režíroval Joseph Kahn a natáčel se v Los Angeles. Klip začíná scénou, kdy Britney přijde na party plné lidí a vidí svého přítele jak ji podvádí s jinou dívkou. Poté vidíme Britney jak skvěle tančí. Ve druhé polovině klipu Britney odjíždí z party, ale je bouřka tak své auto zastaví a jde v dešti sama. Video končí pohledem na Britney, která jde přes most. . (Louis16)
 • Klip byl později i nominován na MTV Video Music Awards v kategorii Nejlepší popové video a i v Teen Choice Awards v kategorii Nejlepší píseň.. (Louis16)

Till It´s Gone

 • Britney: ,,Nikdy nevíte co máte dokud to nezmizí. Život je pak zábavný. Myslím, že jsem se vždy po rozchodu nakopla a cítím se pak čistě.'' (Lenin606)

Till The World Ends

 • Apokalyptické taneční video z městského undergroundu režíroval Ray Kay. Britney a Ray Kay natočili dvě verze tohoto klipu. Jedná se o normální verzi a o prodlouženou taneční.. (Louis16)
 • Tuto písničku pro Britney složila její velké kamarádka zpěvačka Ke$ha, která se také podílela na vytvoření remixu, ve kterém zpívala i Nicki Minaj. (onndra)
 • Britney: ,,Znáte to, jdete ven, slavíte v noci, nechcete jít spát a chcete aby vám to vydrželo až do konce.'' (Lenin606)

Touch Of My Hand

 • Tato skladba je o masturbaci a Britney odmítá změnit uspokojení lidí. Na turné vystupovala s tímto ve vaně. (Lenin606)

Toxic

 • Toxic (Jedovatý) je píseň Britney Spears z jejího čtvrtého alba In the Zone, která obdržela i prestižní ocenění Grammy Awards. Píseň vyšla během první čtvrtiny roku 2004. Píseň produkovali The Bloodshy a Avant, kteří píseň popsali jako Jamese Bonda zkříženého s bollywoodským filmem. Píseň je o zamilovanosti, při které cítíme, že skládáme určitou oběť, a že láska je pro nás droga, která má účinek jako cigarety nebo alkohol.. (Louis16)
 • Režie klipu se ujal Joseph Kahn, ale scénář klipu vymyslela sama Britney a patří k nejdražším videoklipům historie. Klip začíná v letadle, kde Britney pracuje jako letuška. Na toaletách potká staršího muže a začne jej líbat, po chvíli z něj strhne masku a ukradne mu z kapsy klíč. . (Louis16)
 • Část, kdy má Britney červené vlasy a kožené oblečení se natáčela v ulicích Paříže. Tentokrát je Britney ve scénách neohrožená a dokáže si poradit s ohněm i s mnoha zabezpečeními. Na konci vidíme(když má černé vlasy), že se vkradla do pokoje svého bývalého milence, kterého otráví, dá mu polibek na čelo a vyskočí z okna. Klip končí tam, kde začal tudíž Britney jako letuška.. (Louis16)
 • Toxic získala řadu cen a nominací. Nejvíce nominací obdržela na MTV Video Music Awards 2004, ale vyhrála jen jedinou. Za tuto píseň obdržela Britney i svou první Grammy Awards a to v kategorii Nejlepší taneční nahrávka.. (Louis16)
 • Toxic je druhým největším hitem po ...Baby One More Time alespoň podle americké kritiky. Píseň Toxic se zkrátka stala jedním z největších hitů roku 2004. Grandiózního úspěchu se dočkal po delší pauze i ve Velké Británii, kde dali posluchači Britney přednost dokonce i před Kylie Minogue. V Británii se nakonec singlu prodalo na 268,000 kusů a stal se devátým nejprodávanějším za rok 2004.. (Louis16)

Womanizer

 • Womanizer (Sukničkář) je pilotní singl z šestého studiové alba Circus americké zpěvačky Britney Spears, který vyšel v září 2008. Womanizer zopakoval úspěchy prvního singlu této zpěvačky ...Baby One More Time. Premiéru měl singl už 26. září v amerických rádiích. Singl ihned po vydání začal dobývat první příčky hitparád v mnoha zemích a byl i velice kladně přijat kritiky. (Louis16)
 • Videoklip se natáčel v září v Los Angeles. Premiéru si odbyl 10. října na ABC v pořadu 20/20. Ve videklipu hraje Britney několik rolí. Od manželky, přes sekretářku a číšnici, až po nahou ženu v sauně. Video bylo přijato velice kladně a je dokonce často označováno za její dosud nejlepší. Koncept klipu vymyslela sama Britney.. (Louis16)
 • Singlu se v hitparádách velmi daří od jeho vydání. V Billboard Hot 100 po dvou týdnech zlomil historický rekord, když se z 96. pozice vyhoupnul na první místo, což se Britney Spears podařilo teprve podruhé v její kariéře, naposledy to dokázal singl ...Baby One More Time, který v roce 1999 dosáhl též na první místo.. (Louis16)

Work Bitch

 • Děj videoklipu se mimo jiné odehrává v prostředí pouště, jedenatřicetiletá diva v něm však zavítá také k vodě nebo do moderních interiérů, kde spoře oděná předvádí své taneční kreace. (hanbor)
 • O klipu se režisér rozpovídal v pořadu MTV News, kde například uvedl, že se jedná o jedno z nejnáročnějších videí, které kdy popová ikona natočila. "Budete mít možnost vidět Britney, kterou jste už dlouho neviděli. Mnoho různých kostýmů, spoustu různých míst." (hanbor)
 • Videoklip k této skladbě se natáčel po dobu tří dnů (8., 9., 10. září 2013). Režisér videa je Ben Mor, který natočil i videoklip k Scream & Shout. Video vyšlo 1. října 2013. Děj se odehrává převážně v poušti, kde Spears s tanečnicemi tančí na tanečním parketu nebo i u bazénu a v moderním domě. V klipu je hodně sexy tance a tanečnic, které Britney i dokonce mlátí bičem. (Koloska)
 • Klip se se svou cenou 6,5 milionu dolarů vyšplhal na druhý nejdražší klip v historii. Předběhl ho už jen Scream od Michaela a Janet Jackson. (goo3)
 • Fanoušci se také dohadovali, jestli se píseň jmenuje Werk Bitch nebo Work Bitch. will.i.am odpověděl na Tweet jednoho fanouška týkající se právě onoho záludného názvu odpověděl jednoduše: „Mně se líbí Werk Bitch. Co se víc líbí tobě?“  (DevilDan)
 • Přes 60% fanoušků se shodlo na Werk Bitch, oficiálním názvem se přesto stal Work Bitch. V neděli 15. září, den před premiérou singlu, uniklo na internet demo songu. Britney touto písní velmi zariskovala, jelikož tak tvrdé elektro nikdo nečekal a pár fanoušků od ní odešlo...  (DevilDan)
 • Píseň se ale setkala s velmi pozitivnímihodnoceními hudebních serverů a věta "You Betta Work, Bitch" se stala běžně užívanou větou mezi Britneyinými příznivci. (DevilDan)

(You Drive Me) Crazy

 • (You Drive Me) Crazy (Přivádíš mě k šílenství) je třetí píseň Britney Spears z jejího prvního alba ...Baby One More Time. Píseň vyšla během třetí čtvrtiny roku 1999 a později byla zařazena i na album největších hitů této zpěvačky s názvem Greatest Hits: My Prerogative.. (Louis16)
 • Píseň je odlišná od verze, která vyšla na albu. Ta, která vešla do povědomí posluchačů je nejčastěji nazývána jako Stop Remix!. Píseň se objevila ve filmu Přivádíš mě k šílenství. Píseň napsal a produkoval hudební táta Britney Spears Max Martin.. (Louis16)
 • Stejně jako předešlá dva klipy i tento režíroval Nigel Dick. Videoklip obdržel i nominaci na MTV Video Music Awards v kategorii nejlepší taneční videoklip. Všechno se natáčelo v Kalifornii a začíná to pohledem na Britney v roli servírky v restauraci. . (Louis16)
 • Pak se Britney objevuje v zeleném topu a černých kalhotech na obrovské taneční scéně, kde nad hlavami všech visí obrovský nápis CRAZY. Ve videoklipu se objevuje i známá americká herečka Melissa Joan Hartová, která tak dělá reklamu svému filmu.. (Louis16)
 • Píseň (You Drive Me) Crazy se stala v pořadí druhou písní Britney Spears, která se dostala Top 10 americké prestižní hitparádě Billboard Hot 100. Tento song byl opět obrovským hitem v mezinárodním měřítku. Vedlo se mu dobře v Evropě, Kanadě i Austrálii. Ve Velké Británii se této písně prodalo více než 257 000 kopií a Britney se tak stala v Británii nejprodávanějším umělcem za rok 1999, kdy zde prodala skoro 2 miliony kusů singlů.. (Louis16)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.