Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

A Avantasia fanklub

Pokud chceš k tomuto fanklubu psát vzkazy a komentáře, tak se musíš stát fanouškem.

Dustter
Dustter   (11.5.2013)

To s tím dárkem je hodně dobrej nápad. Jediná klika a diskuse by prostě byla v tom co mu dát. Mě se právě líbí na tom ale zas to že by si ty lidi který se na tom podílej, zapamatoval. A to jen tak taková příležitost se nenajde. Takže já absolutně nejsem proti. :)

Sssuzi
Sssuzi   (11.5.2013)

hej ale to jsou hodně dobrý myšlenky, ja bych do toho s tím dárkem s tebou klidně šla, ale jak to tady už padlo tak co, a co třeba kdyby nebyla šance mu to nějk dát osobně (autogramiada na Moru) tk co třeba poslat dárek + nějaký video. Ano vím je to hodně švihlej nápad ale co už :D :D

Amaranthes
Amaranthes   (11.5.2013)

Na video se s největší pravděpodobností nepodívá, sice má twitter, ale pochybuju, že čte to, co mu píšou ostatní. A když už, tak jen okrajově. On nemá moc rád sociální sítě, není jako ostatní. Někteří odepisují a někteří ne.
Každopádně nevím, co jiného. Němci mu dali posledně knížku, kachnu, pak nějakou čokoládu s Bayernem. Ze všeho měl radost.
Čas na to, aby se něco vymyslelo, je tak do začátku června, pak bych to chtěla začít dávat do kupy. Dřív ne, maturuju.

Amaranthes
Amaranthes   (11.5.2013)

Dárek by se předal asi na MORu, pokud by byla autogramiáda (což mám docela strach, vzhledem k tomu, že jsou den před MORem v Německu). Aby stihli dojet a hlavně, aby se ta autogramiáda neukončila díky návalu dřív. Kdo byl loni na Edguy, ví, jaká tam byla tlačka. Musela by být jistota, že se tam prorvem. Bohužel ani to, když si tam půjde někdo stoupnout předem, není záruka toho, že se nakonec dostanou. Přiznám se bez mučení, přišla jsem dřív, ale kdybych neměla bratra, kterej mi zařídil místo, tak bych se k nim nedostala.

Amaranthes
Amaranthes   (11.5.2013)

A ještě jeden háček. Kdyby to nešlo na MORu, tak nemám adresu. A ty "oficiální" adresy jsou většinou špatný a mám pocit, že by to k němu vůbec nedošlo. Navíc by to nemělo takový efekt. Neviděli bychom jeho reakci a on by zase neviděl nás. :)

Dustter
Dustter   (11.5.2013)

Tak nic no, škoda, ale aspoň chvála za dobrej nápad.

Amaranthes
Amaranthes   (11.5.2013)

Ale ne, já to chci zrealizovat! OBOJÍ! :-D
Jen by se mi hodila pomoc, nápad. Sama těch nápadů moc nemám.

Amaranthes
Amaranthes   (11.5.2013)

BTW - je to jen krajní řešení. Všimli jste si, že Tobi je šátkovej maniak? Pokud jo, tak určitě víte, že má poslední dobou pořád ty samé. Hodil by se mu nový :-P
Ale to je jen takové krajní řešení, pokud nic jinýho nevymyslím..
Stejně bych k tomu dala ještě něco, co jsme udělali sami..

A jak s tím fanklubem, šel by do toho někdo? Zatím je jen jeden zájemce..

Sssuzi
Sssuzi   (11.5.2013)

Nooo napadlo mě pár věcí ale je to takový neslaný nemastný, ale kdyby jsme pojaly ten šátek nějk zajímavě, jako třeba sešily pár látek jakože třeba černá/červená/žluta a do toho nějk bíla/modrá/červená, bo uplně něco jinýho ... ???

quack55
quack55   (12.5.2013)

Nápady to jsou dobré .. :) O webové stránce už sama dlouho uvažuju, ale pořád nedošlo k realizaci .. Myslím, že už si ani pořádně tvorbu webových stránek nepamatuji, ale určitě bych taky pomohla. I ten dárek je hodně dobrá myšlenka. Do toho bych se také ráda zapojila. :) Šátky podle mě má hodně rád, vždy má nějaký u sebe, takže bych to nezavrhovala .. :) S motivem by byl asi trochu problém ho dohodnout, ale vymyslet by se to dalo :) Bohužel mě zatím nic nenapadá jiného, ale budu nad tím uvažovat .. ;)

wam-pirka
wam-pirka   (12.5.2013)

Chvála za oba nápady do dárku se určitě zapojím jestli se to nějak dohodne ale na MOR se asi nedostanu:-( ty stránky to je dost dobrej nápad informujte dál... nad tím dárkem určitě popřemýšlím ten šátek to by chtělo nějakou pořádnou zvětšeninu(jako fakt velký) a na to třeba otisky rukou nebo nějak tak:D

miky222
miky222   (13.5.2013)

Ten fanklub je docela fajn nápad, mám pocit že něco takovýho už u nás funguje http://edguytasiarenaissance.blog.cz/1106/neoficialni-cesky-fanklub

Amaranthes
Amaranthes   (13.5.2013)

Miky222: Já o stránkách Ivči vím, ale chtěla bych to pojmout trochu jinak, než jak to má Ivča. Ona tam má sice sepsaný fanoušky Edguy a Avantasie, ale jinak se věnuje výhradně spíš svým věcem. Jasně, má tam diskografii Edguy atd., ale nepřijde mi to dotáhlý do konce.
Já to chci vzít i jako informativní stránku, kde by toho bylo co nejvíc - novinky, data tour, texty a překlady k deskám, příběhy k Avantasii, fakta, reporty ke koncertům, recenze na desky (myslím tím objektivní), překládané články z cizojazyčných webů, akce fanklubu, atd. Něco jako oficiální fanklub Tarji.
Chtěla bych, aby se na tom podílelo víc lidí, ne jen jeden člověk. :-)

miky222
miky222   (14.5.2013)

Do toho bych šel :D ty překlady by mě bavily, ty recenze taky, a články z oficiálních stránek jsou jasný. Ale kde začít? :D

wam-pirka
wam-pirka   (5.5.2013)

Lidi nějak mrtvo ne? Tak co říkáte na The mystery of time? asi jsem se měla zeptat před měsícem ale to je jedno:-) u mě uplně supr jednu dobu jsem neposlouchala nic jinýho:D a dokonce i mamka přiznala že to ujde(od ní je to pochvala jak brno:D)

Dustter
Dustter   (5.5.2013)

Ptát se můžeš kdykoliv ;) Je to perfektní album. Nechápu některé recenze jak na to apelujou jak je tam třeba moc klavíru(copyright Amaranthes, to vím od ní) :D apod. Nejlepší songy u mě: Savior in the Clockwork, Invoke the Machine, Dweller in a Dream a The Great Mystery. Ale celkově to album prostě perfektní. I po tolika letech Tobi skutečně dokazuje že kvalitu má. :)

wam-pirka
wam-pirka   (5.5.2013)

To teda...

Sssuzi
Sssuzi   (6.5.2013)

joo to CDéčko je nádherný, Tobi je fakt génius :) měla sem štěstí a přemluvila taťky aby jsme jeli na jejich koncert, který trval 3,5 hodiny, musím uznat, že jejich koncert řadím mezi nejlepší věci které jsem kdy v životě zažila ;) :) :D :D

wam-pirka
wam-pirka   (7.5.2013)

To věřím... Já ještě tu čest neměla:-(

Sssuzi
Sssuzi   (7.5.2013)

Tak jestli jedeš na Mor tak je tm určitě uvidíš ;) :)

Amaranthes
Amaranthes   (8.5.2013)

Též jsem byla v Německu (Berlíně) na víc než tří hodinovém koncertu a můžu říct, že byli skvělí! :-)

wam-pirka
wam-pirka   (9.5.2013)

Bohužel na MOR se nejspíš nedostanu neprojde to přes rodiče a už něco mám ale to bych klidně zrušila...\m/

miky222
miky222   (27.4.2013)

ahoj všichni fanoušci, nový album samozřejmě na opery, který u mě budou vždy platit za nejlepší powermetalová alba všech dob, nemá, ale je to i tak skvělý album. Nejlepší skladby jsou Spectres, Black Orchid, Sleepwalking, Savior, What's left of me a The Great MYstery

wam-pirka
wam-pirka   (15.4.2013)

Mám dotat? blbej:D jjakej je rozdíl mezi normal CD a Earbook?

wam-pirka
wam-pirka   (15.4.2013)

*dotaz...

Amaranthes
Amaranthes   (16.4.2013)

Normální CD máš ve standartní krabičce, Digipack v papírové a Earbook je velká knížka o cca 45 stranách + 2 cd (jedno standartní a druhé instrumentální). ;-)

wam-pirka
wam-pirka   (7.5.2013)

dík

Amaranthes
Amaranthes   (11.4.2013)

Zdravíčko, Sammetovci. Mám tu jednu nabídku od známého - má jeden volný lístek na koncert Avantasie (Berlín, 22. 4. 2013). Cena lístku i s dopravou (tam i zpět) je 1990 Kč. Nevíte o někom, kdo by chtěl jet? Koncert je za nějakých cca 12 dní, bylo by škoda, kdyby to propadlo. Kdyžtak se poptejte, díky moc! ;-)

Amaranthes
Amaranthes   (5.4.2013)

Lidičky, je tu někdo, kdo si objednal Earbook? Já jen, že pokud jo, tak Nuclear Blast upozornil na to, že je druhé CD špatně vylisované a bude se snažit situaci řešit. Takže si obě CD pořádně poslechněte a pokud by někde byla chyba, napište mi a já vám obratem zašlu víc informací. Pokud znáte někoho, kdo ten Earbook má, informujte ho o tom. Díky! ;-)

Amaranthes
Amaranthes   (5.4.2013)

Chyba je na poslední stopě (The Great Mystery) ze začátku.

Amaranthes
Amaranthes   (5.4.2013)

A pak na konci..

Fotka
hankaoo   (7.4.2013)

jo, The great mystery mi asi po 6 min. prostě skončí.

Amaranthes
Amaranthes   (7.4.2013)

Jo ;-)
Zajímalo by mně, jestli je tu nějaký blázen, který si tu desku koupil - ať už v jakékoliv verzi ;-)

ada2
ada2   (3.4.2013)

A kdo pujdete na autogramiadu?

Amaranthes
Amaranthes   (3.4.2013)

Já jdu :-P

Fotka
hankaoo   (3.4.2013)

Kdopak jede na MOR? :D

Amaranthes
Amaranthes   (3.4.2013)

Já ;-)

quack55
quack55   (3.4.2013)

Já taky .. :)

Sssuzi
Sssuzi   (3.4.2013)

Asi budu opakovat ale já taky :)

ada2
ada2   (3.4.2013)

Pokud nekdo z vas nema dubnovej Spark a chtel by si precist recenzi na nove album tak se mrknete do mejch fotek, když si to ulozite meli byste to v pocitaci krasne precist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.