Kecárna Playlisty
Reklama

A Emilie Autumn fanklub

Pokud chceš k tomuto fanklubu psát vzkazy a komentáře, tak se musíš stát fanouškem.

Marta-S   (13.3.2013)

Ahoj, ráda bych řekla, že jsem si poslala žádost o správcovství a ta byla přijata, takže jsem tu teď psána jako správce. Přidala jsem 2 akustická cd, která tady ještě chyběla. Dál jsem popřeskládala a popřidávala chybějící písně v cdčkách, takže jsou uzamknuta, pokud byste cokoli k nim chtěli, odemknout je, upravit.. stačí říct. Ještě bych se ráda omluvila, nejsem si jista kdo přidal skladbu : At What Point Does a Shakespeare Say, kterou jsem potom vymazala, ale pak jsem si všimla, že tam též patřila, tak jsem ji přidala znova. Pokud by tu ta osoba byla a chtěla by si ten text znova přidat sama, stačí napsat, já to odmažu.
Chybí tady ještě celkem dost překladů, tak bych ráda postupem času nějaké dopřidala, každopádně když se někdo přidáte, tím líp:) Jinak mohli bysme založit fankluby Bloody Crumpets a Plague Rats..:D

mauvais-ange   (20.7.2013)

super, konečně má, co si zaslouží :-) jen by mě ještě zajímalo - nevíte, jestli má nějakou stránku českých fans na fb?

dianss   (13.8.2012)

Když posloucháte Emilie Autumn, znáte i Birdeatsbaby? :) jestli ne, tak si něco poslechněte a řekněte, jaký na ně máte názor :)

youkiki100   (23.10.2012)

Dost pěkná, fajn, ale Emilie je pro mě lepší :).

dianss   (23.10.2012)

no, do toho je dobrý se zaposlouchat... Mně se líbí hlavně ty klávesy v podání Mishkin a bubny :)

Kikatoka   (7.7.2013)

mám ráda i birdeatsbaby, ale Emilii trošku víc ^_^

miska3   (13.7.2012)

Ahoj, doufám, že sem ještě někdo z váš chodí. Řekla bych, že mnoho příznivců Emilie má také v lásce Amandu Palmer- bývalou polovinu The Dresden Dolls. V říjnu bude mít koncert v Praze a tak se táži; jdete tam někdo?

NOEmO00   (22.4.2011)

díky za tvé písničky Emilie

LolaVampyr   (4.3.2011)

Emilie je úžasná, o tom žádná :) Doufám, že brzy navštíví ČR, je mi moc líto, že poslední koncert tady musela zrušit.

zlatodeni   (3.2.2011)

Emilie je nej....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.