Playlisty Akce
Reklama

A Any Given Day biografie

Biografie

Kapelu založil v roce 2012 zpěvák Dennis Diehl, kytaristé Andy Posdziech a Dennis ter Schmitte, basák Michael Golinski a bubeník Raphael Altmann, který do sestavy přišel s předchozími zkušenostmi v jiných kapelách.

V říjnu 2012 vydali tří trackové demo, všechny písně byly později přehnahrány na debutové album My Longest Way Home, které celosvětově vyšlo v září 2014 skrze Redfield Records. V německém žebříčku alb se deska umístila na 28. místě a zůstala tam tři týdny. K propagaci alba vyjeli na koncerty po německých městech - Mnichov, Bochum, Stuttgart a Berlín.

V lednu 2014 vyjeli na tři show s kapelou Caliban a v září s Sonic Syndicate. Na začátku roku 2015 si spolupráci s Caliban zopakovali společně s Bury Tomorrow a Dream On, Dreamer.

V roce 2016 vydali singl Arise se zpěvákem a kytaristou kapely Trivium, Mattem Heafym. V létě 2016 spatřilo světlo světa druhé album, Everlasting, které se v německém žebříčku umístilo na 14 místě, tedy lépe než debut. V roce 2017 se vydali na turné po Spojeném království s Bury Tomorrow.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

24.11.2020 - 17:47 DevilDan přidal 1080 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.