Playlisty Akce
Reklama

C Alice Chater biografie

Biografie

Alice Victoria Rose Chater se narodila 5. dubna 1995 a vystudovala Italia Conti Academy of Theatre Arts v Londýně. V roce 2017 podepsala smlouvu s Virgin EMI Records a začala psát s umělci jako Rami Yacoub, Carl Falk, Mark Ralph, Kee Ingrosso a Rachel Furner. Ve stejném roce vydala tři cover verze - More Than You Know, Vision Of Love a Hung Up.

V dubnu 2018 vydala své první vizuální video pro píseň My Name Is Alice a singl Girls x Boys. Následovalo vydání singlu Heartbreak Hotel a ke konci roku 2018 Hourglass. 2. srpna 2019 vyšla píseň Tonight.

V listopadu 2019 se spojila s australskou rapperkou Iggy Azalea a společně nahrály píseň Lola, která bodovala ve Velké Británii, USA, Skotsku a na Novém Zélandu. Duo zahrálo píseň i na Mezinárodních hudebních cenách v Berlíně v Německu. Další singl s videem následoval 21. května 2020 pojmenovaný Two Of Us. Na druhé místo britských žebříčků se potom dostala kolaborace s Professorem Greenem, Got it All.
Dne 24. července téhož roku vydala propagační singl Pretty In Pink, který se stal předzvěstí EP Aries (7. srpna 2020). K 21. prosinci vydala další cover, tentokrát vánoční, One More Sleep.

Zpracoval: DevilDan;
Historie úprav

11.07.2021 - 21:45 DevilDan přidal 1222 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.