Playlisty Akce
Reklama

A Alazka biografie

Biografie

Kapela se zrodila v roce 2012 v Recklinghausen. Založili jí tehdy ještě pod názvem Burning Down Alaska kytarista Marvin Bruckwilder, basista Julian Englisch a bubeník Jonas Baier.
Později se ke kapele připojil originální vokalista Tobias Rische a druhý kytarista Dario Sanchez.

S Redfield Records vydali EP Values & Virtues kde se na jedné písni Phantoms objevil zpěvák z kapely Being As An Ocean. Mezitím kapela odehrála evropskou tour s Kingdom Of Giants, objevili se na mnoha festivalech jako With Full Force či v květnu roku 2016 si střihli tour po Japonsku.

19. února 2016 byl oznámen nový track Blossom. Téhož roku odešel bubeník Jonas Baier a byl nahrazem Tobiasem Lotzem. Později se připojil Kassim Auale, který se zúčastnil X-Factoru v roce 2011 a dostal se až do čtvrtého kola, živého vystoupení.

Datum 29. března 2017 odhalil nové jméno kapely a to Alazka. Kluci se následně zapsali u nově vzniklého labelu Sharptone Records a vydali pod ním album Phoenix.
Album slavilo enormní úspěch a dočkali jsme se i vystoupení v Česku, třeba na Fajtfestu 2018.

Následně 4. října 2019 opustil kapelu Kassim a Dario kvůli hudebním rozdílům a v tu stejnou chvíli byl vypuštěn do světa track Dead End. Následovali dva další a to Living Hell a The Cure.

V září roku 2020 se kapela oficiálně rozpadla a originální frontman kapely Tobias oznámil zastoupení Mattea Gelsomino v kapele Novelists na post hlavního vokalisty.

Zpracoval: LimeCZ;
Historie úprav

24.11.2020 - 19:15 LimeCZ ubral -2 znaků
24.11.2020 - 19:13 LimeCZ přidal 1538 znaků

Diskografie

Nejúspěšnější hity

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.