Texty písní

texty písní

Filozofie Zelenýho snu - Mlhovina v Orionu, znamená běžnou, všední a nuznou existenci. Lidé v ní nežijí, jen přežívají. Bez pocitů, bez Lásky, bez Vášně, pod diktaturou Němého Strachu­ nikdo vlastně není schopen zdůvodnit jeho přítomnost. On zkrátka jenom je, všude. Stejně jako tvorové, jež mu podléhají. Mimo tuto skličující realitu stojí utopistické město zvané Eldorádo, kde všichni nesou v očích smaragdy, cigarety zde rostou na stromech, červené nebe plane nade všemi. Eldorádo jest postaveno na principech anarchie, o Němém Strachu zde nikdo ani nepřemýšlel, proto zde lidi OPRAVDU jsou. Neexistuje nemožné. Žádné autority. Jen IDEÁL. A toto město člověk zří ve chvíli totální nirvány, připomínající onu vteřinu před orgasmem, kdy vzrušení prolamuje břehy. Ten moment se nazývá Zelenej sen. V něm spatříme Eldorádo. www.facebook.com/zelenejsen


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Píseň pro barevný vlak video
Růže na sněhu video
Rok světel video
Starý fotoalbum video
V zrcadle
Stíny
Proletíš
Musíš jít
Tam nahoře v Eldorádu
Přehrát nezařazené písně

Zelenej sen ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Zelenej sentexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.