playlist

Parťák Charlie - text

On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být. Život jako hračku bral a všude každou holku znal, jen jednu velkou chybu musel mít.

Stačil mu whisky první lok, pak řádil jako starej cvok a já jsem za něj do maléru vlít. Když zapřáhnul ráno vlek a viděl, že mám velkej vztek, tak škemral: "Už mě nenech šéfe pít".

ref.: - Když zařadil ráno kvalt říkal: O.K., dám si, když mu půlnoc řekla: Halt! Pořád vzdychal: dám si. On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být.

Až jednou zase v Tennessee řek: O.K., šéfe dáme si a já v duchu začal sprostě klít. Za chvíli už se Charlie pral, bylo mu fuk, co bude dál, napadlo mě, jak mám na něj jít.

Hned jsem mu jednu pěstí flák a druhou přidal na sosák. Milej brachu, co chceš, máš to mít, zrovna hráli Cajun Qeen Charlie zdejch se jako dým, nebudem už nikdy spolu pít.

ref.: - už mě ráno nebudí jeho: O.K., dám si, když na něho vzpomínám zastavím a dám si. On jmenoval se Charlie Black, my měli oba správnej flek, já šofér, on můj parťák, jak má být.

Text přidala AndyMuzik


Přihlášení

Registrovat se

ZA VOLANTEM STARÝ KOVBOJ

Zelenáčitexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.