playlist

Bylo jí sedmnáct - text

Začlo to v pondělí, já vyjel ven od mojí garáže pár bloků jen. Zahlídnu zjevení, snad je to klam, snad je to Archanděl sám.

ref.: - Stojí tam opodál holka jak rtuť, má nohy štíhlý a báječnou hruď, ale já rukou máv, řek jsem si nic! Bylo jí sedmnáct, mně třikrát víc.

Další den v úterý, v ten samej čas, stála tam znovu a já jenom žas, kývla jen rukou, já namístě stál, spolu pak jeli jsme dál.

ref.: - Povídá: "šofére, vzdávám ti dík, že jsi mě nabídnul svůj dostavník." Na tvář mě políbí, ale já nic. Bylo jí sedmnáct, mně třikrát víc.

Ve středu, ve čtvrtek, v ten samej čas, brzdím a dveře jí otvírám zas. Sukně má den co den čím dál tím výš, kůži jak bronzovou plyš.

ref.: - V pátek při loučení vypíná hruď, "Líbej mě šofére jestli máš chuť!" Přemáhám touhu, když říkám si nic! Bylo jí sedmnáct, mně třikrát víc.

V sobotu nepřišla, a já nejsem mnich, tak navštívím dům, v kterým sídlí prej hřích. Stála tam u baru jak anděl sám, v rouchu těch prodejnejch dam.

ref.: - Šeptá mi: "Šofére, vítám tě, pojď. Mám krásnej budoár, budu tvá choť". Já poznal ráj než jsem stačil si říct, že je jí sedmnáct, mně třikrát víc.

Text přidala AndyMuzik


Přihlášení

Registrovat se

ZA VOLANTEM STARÝ KOVBOJ

Zelenáčitexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.