Zakladateli skupiny jsou Jiří Soukup a Robin Vaníček. Kapela vznikla pouhou shodou náhod, když se Robin a Jirka potkali na školním táboře a při zpívání u plápolajícího ohně se dohodli na vzniku své vlastní kapely. Tento nápad zůstal ještě nějaký čas u ledu než se první sraz kapely vůbec uskutečnil. Na první zkoušce už s kapelou hrál i Jirkův bratr Miroslav Soukup, který již s Jirkou hrál v předešlé kapele. Tím byl utvořen hrubý základ skupiny. Po pár měsících hledání se do celku připojil ještě poslední zbývající člen bubeník Jiří Vošický a v této sestavě funguje kapela dodnes. 1. 7. 2013 vydává svou prvotní desku Pokojová záležitost. Deska byla nahrána v Domažlickém studiu Franz Kavkaz za dozoru mistra zvuku Michala Janečka. Díky velmi kladnému ohlasu Zastodeset podepisují o měsíc později distribuční smlouvu s hudební společností Championship Music.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Hello video
Pohádka video

Zastodeset ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Zastodesettexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.