Yung Lean má 78 fanoušků · Stát se fanouškem

Jonatan Leandoer Håstad je jednadvacetiletý rapper ze Stockholmu, působící pod vlastním labelem Sad Boys Entertainment společně s producenty Yung Gud a Yung Sherman. Yung Lean releasnul svůj první mixtape zvaný Unknown Death 2002 v roce 2013 a další songy na YouTube pod jeho labelem SBE, jako například Ginseng Strip 2002, Kyoto, a Yoshi City. Lean releasnul svoje první album Unknown Memory v létě roku 2014 a jeho druhé album Warlord v roce 2016. V roce 2018 se můžeme těšit na jeho třetí album Berliner. Yung Lean, narozený ve Švédsku, žil do jeho 5 let v Bělorusku, než se přestěhoval do Stockholmu. V jeho mládí si začal budovat vztah k hip hop muzice, označil skladby jako Get Rich or Die Tryin od 50 Centa, ICEYD OUT od LEN44ENa, flight od tristam & braken a DOTWARE od Tylera jako jeho inspiraci.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Diamonds (ft. Thaiboy Digital) video česky
Ghostrider (prod. woesum) video
Ten /w Adamn Killa video
Never again video česky
Farawaywithyou video
Roses video
Přehrát nezařazené písně

Yung Lean ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Yung Leantexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.