X Japan má 114 fanoušků · Stát se fanouškem

X Japan je j-rocková visual kei skupina, která vznikla roku 1976 pod názvem Noise, tehdy bylo zakládajícím členům Toshiovi a Yoshikimu pouze 11 let. Skupina byla přejmenována na X. Roku 1987 byl vydán 1. singl pod názvem Orgasm. Ovšem žádná nahrávací společnost s nimi nechtěla uzavřít smlouvu, kvůli jejich způsobu oblékání a vystupování (později se těmto způsobům začalo říkat Visual Kei). Jenže kapela se nechtěla nechat zastavit a tak tehdy Yoshiki vytvořil vlastní vydavatelskou značku - Extasy Records. V devadesátých letech se opravdu proslavili a chtěli prorazit i v Americe a Evropě, ovšem v Americe již byla skupina X a tak se opět měnil název, tentokrát definitivně na X Japan... Ale kapela se začala nenávratně rozpadat (nepřímo způsobeno hideho náhlou smrtí). Yoshiki se pokusil dát vše zase dohromady, ovšem už se to moc nepovedlo. 4. června proběhlo shledání se všemi doposud žijícími členy. Roku 2008 byly odehrány 3 koncerty v Tokyo Dome a tím se prozatím vše uzavřelo... Nicméně X Japan jsou již navždy legendou japonské visual kei scény...


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
IV video česky karaoke
Without You video
Jade video česky
Born to be free video česky
Scarlet Love Song video
Golden Globe Theme video
La Venus video
20th Century Boy video
Hero video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Art Of Life video česky
Video Překlad Karaoke
Standing Sex video

X Japan ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

X Japantexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.