Texty písní

texty písní

Vladimír Šunda Žánr: Smutně-humorná hudba velice úzce zaměřená úplně na všechno :). Úspěchy: 2013 Nahráno CD: Orfeus a drak Folková růže - Jindřichův Hradec (Účast v soutěži o Krtečka) Šídlovák Oupn ér - Plzeň (Hlavní cena poroty + cena ČD) V minulosti se zúčastnil písničkářského finále v Kuřimi, United Island 2012, či festivalu Babí léto. Odkaz na video z vystoupení v Rock cafe: http://www.youtube.com/watch?v=574yUP3DOFg -- Odolen fest - Spolupořadatel Odolenovodského festivalu: http://odolen-fest.webnode.cz/ Písničkářský orfest - Pořádá Open mic v Odolena Vodě: http://pisnickarsky-orfest.webnode.cz/ -- Působení: Kromě písničkářské scény Vláďa vystupuje s kapelami Aulen Orfeus a Proradost. Dříve pak kapely: Svou cestou, Hlavně mravně, Briliant, občas hostuje i v jiných kapelách. S kapelami se zúčastnil festivalů: Zahrada, Mezi ploty, Folková růže, Porta v Řevnicích , Smiřický hrnec, Babí léto, Odolen fest, ... a spousty dalších. Nástroje: Hlas, kytara, mandolína, basová kytara, rytmické nástroje, jam man looper. --- Napsali o mě: "Začal neotřelým kouskem A tak tu stojím - první sloka tzv. normálně a ta druhá pozpátku. Docela bomba! Připomíná to „maďarskou lidovou“. Výborně! V Orfeovi a drakovi, a nejen v něm, ukázal Vláďa velmi slušně zvládnutou kytaru. Zajímavej text, bavil jsem se… Děda je pěkné a upřímné vyznání plné úcty k „ouctyhodnému chlapovi“. A navíc k předkovi. Bezva! Není to dneska úplně běžný jev, potkávat takovéhle lidi. O to víc je třeba je ctít… A Kdyby mlži nemlžili? Pěkné. Autor tu předvedl, že „umí česky“. Moc pěkné. „Je to napadnutý,“ jak říkával už pan Werich: „Když to někoho napadne, je to napadnutý.“ Dobrý! Líbilo. Moc." Petr Vohnout Balík http://notovani.cz/ ----------------------------- "Vladimír Šunda z Prahy byl prvním jednotlivcem večera, který nahradil odhlášenou Aulenu Orfeus a byl to první signál , že to kapely budou mít tenhle večer sakra těžké. Úžasně si tykal s kytarou, přednášel vtipné texty a v poslední písničce Kdyby mlži nemlžili jen doložil, jaká je ta čeština paráda, když ji někdo má rád a navíc to s ní umí". Honza Dobiáš http://www.musicopen.cz/index.php/koncerty/3326-pisnickari-to-rozjeli Něco ze zákulisí: - Pravidelně cvičí taekwondo - Umí mluvit pozpátku (Píseň "A tak tu stojím" vznikla jako důkaz :o). - JE TO BLÁZEN :-p

vladimír Šunda ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

vladimír Šundatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.