Verona má 806 fanoušků · Stát se fanouškem

Verona je česká hudební skupina založená v roce 2001. Tvoří ji hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Markéta Jakšlová. Vroce 2002 vydala skupina své první album Náhodou, ze kterého vyšel jako druhý stejnojmenný singl, který se stal ihned hitem. Druhé album následovalo o rok později, pilotní singl Nejsi sám poprvé Verona představila na vystoupení v rámci předkapely koncertu německé skupiny Scooter. Při této příležitosti zde Verona natočila záběry pro videoklip k singlu. V tomto roce kapela rozšířila své působení i do sousedního Slovenska, kde vyšlo album Náhodou nejsi sám, což byl mix nejlepších písní z jejích prvních dvou alb. V roce 2006 pak kapela vydala své čtvrté album Girotondo, kde singl Girotondo byl nazpívaný v italštině. V roce 2008 vychází Best of, doplněné novými singly Stay With Me a coververzí písně Lenky Filipové Za všechno může čas. Rok 2012 a singly Ztracená bloudím a Hey Boy se pak dostaly na první příčky slovenské i české hitparády. Volnej pád se stal letním hitem pro rok 2013.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Life is fun video česky
Cavalieri del re (Remix - DJ Snow) video česky
If only you video česky
Getaway boy video
Into my life video česky
Why do we say goodbye video česky
Complicated video česky
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Verona je Xardaxis . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Veronatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.