Verona má 805 fanoušků · Stát se fanouškem

Verona je česká hudební skupina založená v roce 2001. Tvoří ji hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Markéta Jakšlová. Vroce 2002 vydala skupina své první album Náhodou, ze kterého vyšel jako druhý stejnojmenný singl, který se stal ihned hitem. Druhé album následovalo o rok později, pilotní singl Nejsi sám poprvé Verona představila na vystoupení v rámci předkapely koncertu německé skupiny Scooter. Při této příležitosti zde Verona natočila záběry pro videoklip k singlu. V tomto roce kapela rozšířila své působení i do sousedního Slovenska, kde vyšlo album Náhodou nejsi sám, což byl mix nejlepších písní z jejích prvních dvou alb. V roce 2006 pak kapela vydala své čtvrté album Girotondo, kde singl Girotondo byl nazpívaný v italštině. V roce 2008 vychází Best of, doplněné novými singly Stay With Me a coververzí písně Lenky Filipové Za všechno může čas. Rok 2012 a singly Ztracená bloudím a Hey Boy se pak dostaly na první příčky slovenské i české hitparády. Volnej pád se stal letním hitem pro rok 2013.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Life is fun video česky
Cavalieri del re (Remix - DJ Snow) video česky
If only you video česky
Getaway boy video
Into my life video česky
Why do we say goodbye video česky
Teď a tady video karaoke
Endless day video česky
Complicated video česky
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Verona je Xardaxis . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Veronatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.