Polska alternativní rockova skupina, zpracující texty sveho zpěváka i básnika Grzegorze Kwiatkowskeho. Kwiatkowski piše jenom o smrtí a programně nikdy nečte sve basně polsky, jenom je zpíva, a to vždycky jen v angličtině. Řiká, že dělá to jen pro svou skupinu - pry anglicky je to něco uplně jíneho. Nazev skupiny je slovní hráčka a znamena: herecká společnost mrtvoly. Basně od Kwiatkowskeho vždycky vypovidají pocity s perspektivy mrtvých lidí, jako ve "Spoon River Anthology" Mastersa. Sami sebe určují jako pohřební-cirkusovou skupinu, a jejích písně občas opravdu zní groteskní. Ostatní členově skupiny jsou: Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz a Rafał Wojczal.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Koncert v Cafe Fikcja video
++ (cele CD) video

Trupa Trupa ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Trupa Trupatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.