playlist

Letokruhy - text

Předkové nelhali. Už je to tak. To když nám říkali. Každýmu jednou vlak. Dojede do cíle. A poslední míle. Je smutný finále. Jsme stromy s osudem. A vzácnej druh. Každý rok přibude nám další letokruh.
Nabydem objemu. Svou silou s kořenů. A potom zůstane jenom prach a vzduch. Víš tady neplatí. Nejlepší nakonec. Cesta se klikatí.Najednou spadla klec. Pak můžeš děkovat. Svědomí zpytovat. Nečekej nepříjde. Životní slunovrat.

R: Né ještě né. Ještě není doba zlá. Už se kácí v našem lese. Zdrhej kam se dá.Dej ještě dej ještě prosím aspoň den. Dochází nám letokruhy. Zítra nebudem.

Co v mládí získáš. Stáří ukradne. A později či dřív. Každej strom upadne. Za krásnou vteřinu. Platíme hodinu. Ze svýho finále. Máme to v dlaních svých. V osudu napsaný. A v dlouhých příbězích. Nedá se gumovat. Možná tak litovat. Zoufat a bědovat. Nečekej nepříjde. Životní slunovrat.

R:

R: 2x

Předkové nelhali.

Text přidal MladocCZ

Videa přidal Jardoslav

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.