Tomáš Savka má 31 fanoušků · Stát se fanouškem

<p><b>Tomáš Savka</b> (* 5. září 1983, Karlovy Vary) je český sólový a muzikálový zpěvák, finalista první řady soutěže Česko hledá SuperStar.</p> <p> Narodil se v Karlových Varech a do patnácti let žil v Horním Slavkově, kde také chodil do základní školy. Po té složil úspěšně přijímací zkoušky na gymnázium v Sokolově. Už v té době ho hodně zajímala muzika. Naučil se hrát na housle, kytaru a klavír. Jeden rok studia absolvoval na výměnném pobytu na hudební škole v německém Ambergu, kde studoval jazyk a začal se věnovat i sólovému zpěvu. Gymnázium v Česku dostudoval až po jeho účasti v soutěži Česko hledá Superstar. V roce 2011 úspěšně vystudoval obor muzikál na Konzervatoři Jaroslava Ježka.</p>

Tomáš Savka ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Tomáš Savkatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.