Texty písní

texty písní

TOGETHER je devíti členná hudební skupina 50/50 z Plzně a Prahy, průkopník tzv. „housle´n´rollu”. Klasickou rockovou sestavu doplňuje houslový kvintet. Na pódia TOGETHER vyráží na podzim 2015, v té době již zakladatelskou dvojici Kristýny i Páji doplnilo dalších 7 muzikantů. Během prvního roku své existence stihli TOGETHER řadu koncertů převážně na plzeňské a pražské klubové scéně. Dostali se i na přední české festivaly. V rámci soutěže REC.stage čistých festivalů získali v konkurenci cca 250 kapel 1. místo, a zahráli si tak na OAMF Přeštěnice a na Sázavafestu 2016. Vystoupili i v rámci festivalů, jakými jsou např. Rock iN Roll v Nové Roli, nebo Olympijský park Plzeň 2016, Pivní fest Telč 2017. Oslovili ale už i německé publikum, a to na CZECH Stage, jež byla součástí sklářských slavností - Zwiesler Glasnacht. V září 2017 vydává kapela promo EP Neviditelná, které je malou ochutnávkou desky, která vyjde na přelomu roku 2017 a 2018 a kterou TOGETHER dotočili v říjnu 2017 v Soundevice Studiu Borise Carloffa.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Neviditelná video

Správcem interpreta Together je LuKKyyS . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Together texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.