Texty písní

texty písní

Umělecké jméno: Thunder / Cheondung 천둥 Pravé jméno: Park Sang Hyun 박상현 Povolání: Zpěvák a herec Datum narození: 7. října 1990 Výška: 181 cm Váha: 65 kg Znamení: Váhy Krevní skupina: A Rodina: Dvě sestry (Sandara Park) Narodil se v Busanu, ale vyrůstal na Filipínách, kam se rodina musela odstěhovat kvůli finančním problémům. Otec rodinu později opustil a děti zůstaly s matkou samy. Sang Hyun se díky pobytu na Filipínách naučil místní jazyk a také angličtinu. Na Filipínách také dokončil středoškolské vzdělání. Jeho sestra Sandara se v této zemi proslavila jako herečka a později se rozhodla vrátit do Koreje. Rodina se tedy v roce 2007 přestěhovala zpět do rodné země. Přestože se chtěl původně stát fotbalistou, brzy začal usilovat o uměleckou kariéru a začal obcházet různé konkurzy. Nakonec se stal stážistou u Loen Entertaiment. V roce 2009 mu Rain nabídl, aby debutoval se skupinou MBLAQ, neboť jim na poslední chvíli kvůli zranění vypadl jeden člen a Park Sang Hyun ho mohl nahradit. Tehdy dostal i své umělecké jméno Thunder, korejsky Cheondung.

Video Překlad Karaoke
Monster video
Gone

(2014)

Video Překlad Karaoke
Gone video
Video Překlad Karaoke
Don't go video

Thunder 천둥 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Thunder 천둥texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.