The Naked And Famous má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

The Naked and Famous je alternativně rocková skupina z města Auckland na Novém Zélandu. Skupinu založili v roce 2008 Thom Powers a Alixa Xayalith poté, co s hudebním inženýrem Aaronem Shortem, společným spolužákem z aucklendské hudební univerzity MAINZ, natočili dvě EP nazvané This Machine a No Light. Své jméno převzali z textu písně "Tricky Kid" britského zpěváka Trickyho, "everybody wants to be naked and famous" (tedy: každý chce být nahý a slavný), který je o ambivalentnosti v pojetí osobnosti. Obě EP byla následně vydána lokálním vydavatelstvím Round Trip Mars. Powers a Xalyalith poté začali vystupovat v doprovodu Bena Knappa (basová kytara) a Jordana Clarka (bicí). Aaron Short kapelu doplňoval při veřejných vystoupeních. Knappa a Clarka po jejich odchodu, v roce 2009, vystřídali Jesse Wood (bicí) a David Beadle (basová kytara). Pětičlenná skupina společně vydala v roce 2010 své debutové album Passive Me, Aggressive You, po kterém následovalo album In Rolling Waves, vydané v pátek 13. září 2013.

Správcem interpreta The Naked And Famous je anicasbeta . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.