Britská skupina založena v Liverpoolu roku 1981. Skupina vznikla v již zníčeném baru 'Under Dark sea bar' kde se setkali kytarista Jim Thompson s bubeníkem Georgem Algersonem hrající v bývalé skupině Craddle Dealers. Hrají převážně Hard rock spojen s Stone Rockem a pár prvkami Heavy metalu. Někdy se ale spíše přiklánějí k Shock rocku podle melodických textů. V roce 2002 umírá baskytarista Mitchell Brianson na předávkování heroinem v Torontu v Kanadě. Našla ho jeho přítelkyně mrtvého v jeho pokoji v hotelu kde byly ubytovaní. Skupina tuto zprávu těžce nesla a chtěla ukončit hudební tvorbu. Zkusili několik castingu na baskytaristu ale nikdo nehrál tak rytmycky jako Mitchell. Pak ale v roce 2003 přišel na poslední casting mladý John Parker který se dost rytmycky přikláněn k Mitchellově tvorbě a proto byl přijat. Hraje zde dodnes ale má i svou vlastní skupinu Harley's Kings. Členi: Jim John Thompson - kytara,zpěv George Algerson - bicí John Darren Parker - baskytara, zpěv Mitchell Brianson - bývalí baskytarista(Umrtí: 17.3 2002 v Torontu,Kanada)

The Jimmies ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

The Jimmiestexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.