Česká trojčlenná postpunková skupina pocházející z Prahy. Skupina byla jen menším projektem hudebníka a zpěváka Patrika Chaloupky. Skupina byla na postpunkové scéně necelých 6 měsíců a 3 týdny. Za tuto dobu nahráli nealbových 9 písní. Avšak jedno CD s těmito hity je obsaženo na kompilačním CD s názvem 'Became like an star (SingleZ)' z roku 2015. Za 6 měsíců si zahráli na dvou festivalech a jednom samostatném koncertě. Skupinu otřesla dne 18.8 2015 zpráva, o umrtí bubeníka Jiřího Maltiny. Zemřel ve věku 25-ti let na selhání ledvin. Skupina si po této tragické chvíli nechtěla hledat náhradu a tak chtěli zakončit činnost. Ale nakonec se dne 4.9 2015 našel náhradník Marek Slánský který se skupinou vydržel necelý 1 měsíc a poté byl ze skupiny vyhozen za přichody na zkoušky pod vlivem alkoholu. Také jako bývalí člen byl obsazován kytarista Petr Jindra který byl "koncertním členem" a tím že hrál většinou doprovodného kytaristu na koncertech. Postupem času se skupinou nahrál i písně (příklad. "Missing the Universe, The Chamber", apod.) Dne 21.7 2015 skupinu opouští a pouští se do vlastního pop-rockového projektu 'Shining Demons". Skupina se skládala ze sestavy: Patrik Chaloupka - Kytara, zpěv Jaroslav Kolář - Baskytara, zpěv Jiří Maltin - bicí ****bývalí členi**** Marek Slánský - bicí Petr Jindra - kytara

The Big Smashers ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

The Big Smasherstexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.