Legendární hudební skupinu TANGO zakládají v roce 1984: Mirek Imrich (zpěv), Zdeněk Juračka (kytara, housle), Franta Kotva (kytara), Jiří Novotný (baskytara), Jaroslav Vondrák (bicí) a Ota Balage (klávesy). TANGO absolvuje 500 koncertů. 18. 4. 1988 se koná v Lucerně poslední koncert Tanga. V roce 2007 TANGO obnovuje činnost. Nové složení kapely je: Mirek Imrich – zpěv,kytara,sampler,programing. Hanka Gasseldorferová působící také v Abraxasu – bicí,zpěv. David Pavlík - kytara (ex Vilda Čok atd.) Martin Ivan - basa: působící také ve skupině Michala Pavlíčka. Tango vydává dvě nová alba - Tango 2008 (v r.2007) a Boom Boom (v r.2009). Koncerty Tanga tvoří písně jak ze starších dob (např. Co s tím sklem, Elektrický bál, Jdeme do hor, Obyčejný svět od Abraxasu atd.), tak rovněž i z tohoto století. (zdroj: http://www.imrichmusic.com/kapely-tango.php)

Tango - M. Imrich ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Tango - M. Imrichtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.