Tafrob má 744 fanoušků · Stát se fanouškem

Tafrob, narozený v Brně 5.10.1982 vlastním jménem Pavel Sup, je jeden z nejnadanějších českých Mcs. Svou rapovou kariéru nastartoval v kapele Zlomený Waz, později ZW Cirkus společně se zakladatelem původní sestavy Jiřím Walkerem. S ZW Cirkus (Tafrob, Jiří Walker, Dj Maztah) objel velkou část země a v roce 2004 skupina na labelu XProduction / Zee Prime vydala vinyl singl Já bych si přál / Obě strany mince, který se může pochlubit celkem slušnou prodejností a za rok a půl je prakticky vyprodán. Začíná koketovat se svoji sólo kariérou, kde za pár let slavil první úspěchy na poli freestyle beatlů. Po prvním vyhraném souboji na jednom z prvních freestyle beatlů následovala celá řada vítězství, korunovaná ziskem trofeje pro vítěze na Foundation finále. Otevřela se tím cesta až k prvnímu titulu neoficiálního krále českého freestyle rapu na druhém Hip-hop Kempu. Tuto korunu třímá dodnes a prakticky nenašel sobě rovného konkurenta. Je považován za jednoho z nejoriginálnějších MCs v historii českých a slovenských freestyle rap battlů. V roce 2006 Tafrob vydává singl Nuda v Brně. Dlouho očekávané debutové album Není co ztratit přichází v roce 2007 na kterém hostuje např. slovenská skupina Moja reč nebo rapper Jay Diesel. V roce 2009 přichází druhé zásadní album Sup. Je otevřenější a více osobnější a Tafrob si udržuje vybudovanou pozici a nachází nové fanoušky. S Jay Diselem v roce 2012 vydal EP už to pal. Se svým parťákem Dj Maztahem dává dohromady novou koncertní show a kolaboruje s mnoha mcs, jako například Jay Diesel, Idea Fatte, Moja Reč a další. Rok na to s Radikalem vydává album Headshot a tentýž rok třetí sólovou desku Krásný ztráty. 2015 se opět představí se zatím posledním albem Katakomby, kterou svoji nezaměnitelnou a příjemně nakažlivou tvorbou produkoval známý Dj Opia, který Tafroba( a mnoho dalších brněnských mc) přizval k produkci svého kontroverzního alba Jízdní neřád, které vyšlo na konci roku 2017. Před pár dny z tohodle alba vyšel k jeho songu Dětská nemocnice, i videoklip. Během toho hostuje mnoho právě brněnským mcs na jejich tvorbě.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Mam v piči video
Sorry ft. Strapo video
Prečo ne ft. Papuča rulezzz a Tony Pach video
Je to jen tvuj boj ft. H16 video
Jeden TEAM ft. Jay Diesel a David Steel video
2012 ft. Dramatikz prod DJ WICH video
F2F video
Jak zvíře feat.Morelo video
Tafrob - Chtěl jsem mít video
Tafrob - Mohl bych ale nechce se mi video
Tafrob - Není co ztratit video
Mono feat Tafrob Ft MoreloKatr video
OLD KIDS - Morelo | Tafrob | 1210 | Prod. Jeso video
Tafrob & Radikal - Headshot ft. 1210 Symphony video
Headshot Remix video
Morelo - Bruce Wayne (feat. Tafrob) video
No a co (Za Lužánky Tribute) feat. Švanci video
V noci nespím (prod. Daniel) video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Tafrob je Filusenka . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Tafrobtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.