Swish and Flick má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Swish and Flick je skupina inspirovaná příběhem Harryho Pottera od J.K. Rowling. Jejími členy jsou ,Swish' AKA Astoria Greengrass a ,Flick' AKA Nejmenovaný Zmijozel v pozadí. Název skupiny je odvozen od pohybu zápěstím kouzla Wingardium Leviosa, které bylo viděno v prvním díle Harryho Pottera. Doslovný překlad je ,Švihnout a Mávnout'. Skupina hraje Wizarding rock a Hip Hop. Pod křídla si je vzala nahrávací společnost Heat*Beat a generální ředitelka Stacy Pisani. Před vznikem Swish and Flick tu byla skupina Cookie Galore, která byla na scéně přes devět let. Swish and Flick vznikla v roce 2007. Sama skupina o sobě říká, že vytváří hudbu pro dospělé fanoušky Harryho Pottera, neboť - podle ní - je jich opravdu dost - miliony! Prohlašuje, že jejich Wizarding rock není jen tak nějaký, ale přímo neobyčejný. Skupina vydala jedno celé album ,In the House of Slytherin', jedno EP album ,With Love and Poison' a podílí se na třech charitativních albech ,Jingle Spells 2 a 3' a albu "We are Frekain' awesome'. Na všech třech charitativních albech najdete vždy po jedné písni od Swish and Flick a spoustu písní od dalších interpretů hrajících Wizarding rok. O Swish: Swish (celým svým jménem Stacy Santiago Pisani) přišla s celým nápadem ohledně skupiny, má na kontě 100% textů skupiny a 90% hudby. V Bradavicích excelovala v roce 1999 jako Zmijozelka. Když vyšla ze školy, byla ztělesněním svého 16tiletého Já v šestém ročníku (něco jako Tom Riddle z jeho deníku ve druhém díle). To byl ten samý rok, kdy se ředitel Zmijozelu stal ředitelem školy, který přivíral oči nad všemi Zmijozeli. Swish v písních rapuje o jejích mimoškolních aktivitách, o muckání s Dracem Malfoyem, o zakrádání se ven v noci kvůli dostaveníčkům se Smrtijedy, pití Ohnivé whisky, dostávání se do bitek a jejím zapojení ve všeobecném hýření. Sama Stacy má ve skupině na starosti vokály, kytaru, zpěv a bubny. O Flick: Flick (celým svým jménem John Pisani) byl geniální producent tohoto projektu, který pomohl Swish nahrávat hudbu. Je zároveň kytarista skupiny Kick-Ass. Samotný John ve skupině má na starosti bubny, vokály, zpěv, kytaru a bass. Zdroj: ,Swish and Flick facebook' a ,harrypotter.wikia.com' a ,wizardrock.co.uk' Odkaz na oficiální stránku interpreta: http://swishandflickwrock.com/

Swish and Flick ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Swish and Flicktexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.