Super Junior M má 60 fanoušků · Stát se fanouškem

Super Junior M je třetí a nejúspěšnější podskupina Super Junior. Vznikla v roce 2008 v Soulu v Jižní Korei. SJ-M je první hudební skupinou v čínském hudebním průmyslu, která má členy korejského i čínského původu. Tato skupina se původně skládala z leadera Han Genga, Donghaeho, Siwona, Ryeowooka, Kyuhyuna a dvou dalších členů vybraných speciálně pro podskupinu - Zhou Miho a Henryho. V prosinci roku 2009 podal Hangeng žalobu proti SM Entertainment a opustil skupinu, což vedlo k dočasnému rozpadu. Později byl nahrazen členy Super Junior, Eunhyukem a Sungminem, a následně v únoru 2011 vydali jejich druhé album pod názvem Perfection. Jelikož Hangeng opustil skupinu, za leadera skupiny bývá považován nejstarší z nich - Sungmin - i když SME nevydala žádné prohlášení zvolení nového leadera.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
SWING (korean lyrics) video

Super Junior M ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Super Junior Mtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.