Texty písní

texty písní

Stef Lang ( rozená Stephanie Jane Lang 30. prosince 1988) je kanadská zpěvačka , skladatelka , producentka a umělkyně, která bydlí ve Vancouveru , BC . Pochází z města Vancouver Island Ladysmith , BC , odkud se přestěhovala do Vancouveru v sedmnácti letech,aby se mohla věnovat své hudební kariéře . Lang zprvu hrála po hospodách, barech , klubech a kavárnách a mezitím se zdokonalovala po skladatelské stránce.Známá pro její neurotické texty a poutavé vystoupení , Lang vydává své první studiové album , The Underdog v květnu 2010 , distribuované pod Hipjoint Music / Universal Music v Kanadě, které je k dispozici na iTunes po celém světě . Její debutní single "pan Nezralý " , mohli fanoušci slyšet již dva měsíce před vydáním celého alba a měl takový úspěch,že se díky němu ihned umístila na pátém místě seznamu /The Billboard Chart for emerging Canadian artists/ kanadských začínajících umělců. Její velmi očekávaný singl " Paper Doll " , zazněl poprvé na celostátních rozhlasových stanicích v únoru 2012 . Jak single tak i nové EP , "Boj proti zrcadlu" , které zahrnuje pop hymnu , jsou volně dostupné pro digitální stažení na jejích internetových stránkách . Její album " Self " bylo zvoleno jedním z kanadských Top 15 alb roku 2012 .


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Chrysalis heart video

Stef Lang ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Stef Langtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.