Sour Bitch má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Pražská kapela hrající punk/rock'n'roll. Ačkoli vznik kapely Sour bitch se datuje už rokem 2008, plně dívčí obsazení se ustaluje až na začátku roku 2010. Od této doby holky rozjíždí pořádný femme fatale punk rokenrol. Hudebně bývá přirovnávána ke kapelám jako the Hole, Civet, Distillers či L7. Stručně a laicky řečeno: hlučný kytary, dunivá basa, drsně ženskej zpěv a neúnavný mlácení do bicích. Kapela udělala dvě EP, jedno CD, ale největší potenciál je přece jenom na pódiu. Poslední novinkou je videoklip k jejich písni Freak in your mirror. Členové: Renata Schnabelová - zpěv, kytaraTamara Brejšová - kytara, Lucie Hadová - baskytara, Eva Flídrová - bicí


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Freak In Your Mirror video

Sour Bitch ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Sour Bitchtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.